Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Зробимо декого разом

Кожен другий допис у стрічці про те, яким жахливим був 2020-ий. Але чи замислювались ви, для кого цей рік був ДІЙСНО нестерпним? Одні проблеми, кримінальні справи та скандали?

Звісно, ми про Ігоря Валерійовича Коломойського. 2020-ий був для нього паскудним. Певно, ви чули, що Міністерство юстиції США подало новий цивільний позов з вимогою конфіскувати вкрадене майно ПриватБанку в Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова у Клівленді, штат Огайо.

У різних штатах Коломойський з Боголюбовим заснували кілька компаній, в назві яких найчастіше фігурує частка «Optima», для відмивання вкрадених грошей. Сотні мільйонів доларів солодка парочка вклала у нерухомість. У Клівленді, наприклад, їм належить офісний центр, відомий як 55 Public Square. У 2008 році будівля була куплена компанією з назвою «OPTIMA 55 PUBLIC SQUARE LLC» за $34 000 000. До речі, офісний центр 55 Public Square і готель Westin Cleveland Downtown Коломойський намагався продати.

Крижані пальці американської феміди стискаються довкола горла транснаціонального олігарха. У серпні 2020 вже лунали вимоги щодо конфіскації нерухомості у Кентуккі й Техасі. А одразу після того слідчі дії ФБР відбулися в офісі рієлторської компанії Optima Management Group у хмарочосі One Cleveland Center. Справу щодо нерухомості в Огайо, окрім Міністерства юстиції, розслідує Клівлендський відділ ФБР США за підтримки міжнародного антикорупційного підрозділу ФБР, управління кримінальних розслідувань податкової служби США та митної і прикордонної служб США. І вони не заспокоються, поки не злуплять з Коломойського мільярди доларів, відмитих у США. Це організації серйозні, це не вам «око государєво» якесь.

А що ж ми?

Ми просто по максимуму намагаємося вплинути на ситуацію через конгресменів та сенаторів. Завдяки допомозі наших друзів у Сполучених Штатах, напередодні оприлюднення цивільного позову щодо конфіскації майна Коломойського в Огайо, в офіс пані конгресвумен від Огайо, співголови Українського корпусу в нижній палаті американського Конгресу ⏤ Марсі Каптур було зроблено шість дзвінків. Всі шість стосувалися прохання звернути увагу на ситуацію з Коломойським в її штаті і неприпустимість відмивання грошей, вкрадених в українців через Приват. Навіть якщо між цими двома подіями немає причинно-наслідкового зв'язку, вони підсилюють одна одну.

І ми продовжимо в тому ж дусі. Коломойський — великий звір. І крім, п'янкого почуття справедливості, ми ще й отримаємо неймовірну насолоду, коли Ігор Валерійович нарешті сяде, бо знатимемо — що долучились до його посадки безпосередньо.

Як нам допомогти? Є два способи. Перший — дзвінки та листи. Тегайте в коментарях ваших знайомих зі США, журналістів чи громадські організації. Або ж пишіть мені у приват — я детально розповів, як ми діємо і що зробити, аби на наступні christmas holiday Коломойський був на лаві підсудних.

Другий спосіб простіший, але не менш важливий. Це донат. Будь-яка кампанія проти когось (особливо, якщо це хтось один із найбагатших олігархів України) потребує певних коштів. Тому якщо у вас немає знайомих у США, а підтримати нашу боротьбу хочеться, то вам сюди.

2020 був для Коломойського непростим. Давайте зробимо 2021 просто нестерпним!

Христина Морозова, прем'єрміністерка Демократичної Сокири

Tags: Коломойский, Политика, Экономика
Subscribe

 • Народное творчество

  Подборка безумных и/или прикольных скриншотов из соцсетй.

 • Коротко (спецвыпуск)

  а я играю на гармошке не потому что крокодил я просто в детстве в музыкалку ходил * * * олег на свингерской тусовке был неприятно поражён когда…

 • Коротко

  Думал написать пост, исполненный пассивной агрессии, но было бы ради кого напрягаться. * * * Стартап: пуховики для веганов на тополином пуху. * * *…

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments