Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Зробимо декого разом

Кожен другий допис у стрічці про те, яким жахливим був 2020-ий. Але чи замислювались ви, для кого цей рік був ДІЙСНО нестерпним? Одні проблеми, кримінальні справи та скандали?

Звісно, ми про Ігоря Валерійовича Коломойського. 2020-ий був для нього паскудним. Певно, ви чули, що Міністерство юстиції США подало новий цивільний позов з вимогою конфіскувати вкрадене майно ПриватБанку в Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова у Клівленді, штат Огайо.

У різних штатах Коломойський з Боголюбовим заснували кілька компаній, в назві яких найчастіше фігурує частка «Optima», для відмивання вкрадених грошей. Сотні мільйонів доларів солодка парочка вклала у нерухомість. У Клівленді, наприклад, їм належить офісний центр, відомий як 55 Public Square. У 2008 році будівля була куплена компанією з назвою «OPTIMA 55 PUBLIC SQUARE LLC» за $34 000 000. До речі, офісний центр 55 Public Square і готель Westin Cleveland Downtown Коломойський намагався продати.

Крижані пальці американської феміди стискаються довкола горла транснаціонального олігарха. У серпні 2020 вже лунали вимоги щодо конфіскації нерухомості у Кентуккі й Техасі. А одразу після того слідчі дії ФБР відбулися в офісі рієлторської компанії Optima Management Group у хмарочосі One Cleveland Center. Справу щодо нерухомості в Огайо, окрім Міністерства юстиції, розслідує Клівлендський відділ ФБР США за підтримки міжнародного антикорупційного підрозділу ФБР, управління кримінальних розслідувань податкової служби США та митної і прикордонної служб США. І вони не заспокоються, поки не злуплять з Коломойського мільярди доларів, відмитих у США. Це організації серйозні, це не вам «око государєво» якесь.

А що ж ми?

Ми просто по максимуму намагаємося вплинути на ситуацію через конгресменів та сенаторів. Завдяки допомозі наших друзів у Сполучених Штатах, напередодні оприлюднення цивільного позову щодо конфіскації майна Коломойського в Огайо, в офіс пані конгресвумен від Огайо, співголови Українського корпусу в нижній палаті американського Конгресу ⏤ Марсі Каптур було зроблено шість дзвінків. Всі шість стосувалися прохання звернути увагу на ситуацію з Коломойським в її штаті і неприпустимість відмивання грошей, вкрадених в українців через Приват. Навіть якщо між цими двома подіями немає причинно-наслідкового зв'язку, вони підсилюють одна одну.

І ми продовжимо в тому ж дусі. Коломойський — великий звір. І крім, п'янкого почуття справедливості, ми ще й отримаємо неймовірну насолоду, коли Ігор Валерійович нарешті сяде, бо знатимемо — що долучились до його посадки безпосередньо.

Як нам допомогти? Є два способи. Перший — дзвінки та листи. Тегайте в коментарях ваших знайомих зі США, журналістів чи громадські організації. Або ж пишіть мені у приват — я детально розповів, як ми діємо і що зробити, аби на наступні christmas holiday Коломойський був на лаві підсудних.

Другий спосіб простіший, але не менш важливий. Це донат. Будь-яка кампанія проти когось (особливо, якщо це хтось один із найбагатших олігархів України) потребує певних коштів. Тому якщо у вас немає знайомих у США, а підтримати нашу боротьбу хочеться, то вам сюди.

2020 був для Коломойського непростим. Давайте зробимо 2021 просто нестерпним!

Христина Морозова, прем'єрміністерка Демократичної Сокири

Tags: Коломойский, Политика, Экономика
Subscribe

 • С макарошкой? Нет, с пюрешкой!

  Или "Что делать, если вам лень чистить картошку". видео на фейсбук

 • Такой сценарий для Netflix пропадает

  Случайно наткнулся на историю беларусского отравителя валерия нехаева, и она безумно смешная,ну и трагическая, конечно, тоже, но еще и смешная, так…

 • Коротко

  Мне кажется единственная причина почему людям не нравится, что дети орут в общественных местах, это то что эти же люди сами хотели бы орать в…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments