Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Конспірологи вже придовбались до голок

Щоб захистити людей від випадкових травм та інфекцій використовують шприц з безпечною голкою.

Щеплення проти COVID-19, які набирають обертів у всьому світі, не дають спокою «антивакцинаторам». Вони чіпляються за найменші приводи, аби поширити свої побрехеньки. Вигадують уже геть смішні «докази» шкоди вакцини. Наприклад, про голки, що «зникають».

У соцмережах масово поширюють справжні відео, на яких різним людям роблять укол, наприкінці процедури голка миттєво втягується в корпус пристрою. Складається враження, що вона навіть не проштрикує шкіру.

Таким чином, стверджують фейкомети, це ще раз доводить, що демонстративна вакцинація — ніщо інше, як інсценування. «Навряд це має хоч якийсь сенс, якщо щеплення не шкідливе», — пишуть в оманливих дописах.

Це фейкове твердження ще раз демонструє невігластво людей, які виступають проти вакцинації. Це приблизно так само, як казати, що в банкоматі сидить людина, яка й видає гроші крізь шпарину.

Такі голки правильно називати безпечними. Вони захищають медичний персонал і пацієнтів від випадкових травм та інфекцій.

Принцип дії такого шприця вкрай простий — після ін’єкції голка надійно і безповоротно блокується за допомогою примусового втягування в корпус шприца. Після цього нею неможливо випадково травмуватися або повторно використати.Є й інші моделі — зріз голки просто закривається захисним ковпачком. Але тоді така процедура виглядає як на долоні — важко видати її це за інсценування уколу. Шприці з безпечною голкою використовуються щонайменше останні десять років.

Традиційно цей фейк прийшов до нас із країни-агресора. Росія зумисно поширює дезінформацію про COVID-19 для просування своєї «вакцини». І робить це не лише в Україні, а й в країнах, де вона хоче продати свій препарат проти коронавірусу.

«У багатомовних російських ЗМІ неприховано висміюються західні розробники вакцин. Часом доходить до абсурду — стверджують, що вакцини перетворять людей на мавп. Такі розповіді, очевидно спрямовані на країни, де росія хоче продати власну вакцину. Це загрожує здоров’ю населення», — заявив очільник комісії з координації зовнішніх дій ЄС Жозеп Боррель.

По той бік новин

Tags: Дебилыблть, Коронавирус, Полезное
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 23 comments