Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

#СвободуРагнару

Цього святкового вечора у нас для вас жахлива історія про дегенератів та несправедливість з огидними подробицями. Себто, про українські правоохоронні органи та судочинство.

Півжиття тому, у 2016 році, правоохоронці затримали Дениса Дубровського, також відомого як Ден Рагнар (Den Ragnar).

Причиною затримання було те, що він, гад такий, збув людині одиницю вогнепальної зброї. А потім правоохоронці прийшли до нього на робоче місце і знайши там ще зброю. Багато-багато зброї. І після того гучно звітували про це. От молодці — під час війни цілий склад накрили!

Але є кілька «але».

«Зброєю», переданною людині, був макет кремінного мушкету. Зброєю, яку правопохоронці знайшли у майстерні Дена, були такі самі макети кремінних рушниць часів козаччини. Ден — реконструктор. Він відтворював зброю та антураж часів Хмельниччини.

Слід розуміти, що реконструкція кремінного мушкету — це така ж «вогнепальна зброя», як і будь-який отвір на могучому тілі українського правоохоронця, якщо в той встромити петарду. Вона призначена для «стрільби» холостим зарядом або гумовими кульками на кілька метрів.

Але правопохоронцям дуже потрібно було довести, що це — зброя. Бо як інакше підвищити розкривання?

Їм допомогло те, що в будь-якій країні мало б завадити. А саме повна відсутність в Україні закону про зброю. Теоретично нема закону — нема чого порушувати. Але практично союз «ока государевого» в обличчі вітчизняної прокуратури та інших государевих частин тіла в обличчі поліцейських та суду зробили свою справу.

На днях Бобровицький районний суд, що на Київщині, визнав Дениса винним та присудив до чотирьох років ув’язнення, а також до сплати 17 тисяч гривень за судові витрати. Наприклад, за роботу експертів, які визнали реконський мушкет вогнепальною зброєю.

Чому це судилище — показове?

По-перше, тому що воно абсолютно ідіотське вже з огляду на те, що «зброя» не була зброєю.

По-друге, людину засудили за порушення закону, якого просто не існує.

По-третє, з таким успіхом тепер можна саджати багато кого. Бо якщо саморобний мушкет можна вважати вогнепальною зброєю, бо так сказав пригодований «експерт» — що йому завадить назвати холодною зброєю сувенірну бартку чи реконструкторську шаблю, якщо дуже попросять?

Вирок Дениса вступить в силу тільки після апеляції. Денис — активіст Демократичної Сокири, і ми зробимо все, щоб йому допомогти.

Але тут треба допомагати країні в цілому. Україні потрібен закон про зброю. Україні потрібна правоохоронна реформа. І Україні потрібна судова реформа.

Бо якось вже задовбало спостерігати довкола любительську п’єсу за мотивами Кафки.

Victor Tregubov, співзасновник Демократичної Сокири.

Tags: Аваков, ДемСокира, Пиздец, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments