Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

#СвободуРагнару

Цього святкового вечора у нас для вас жахлива історія про дегенератів та несправедливість з огидними подробицями. Себто, про українські правоохоронні органи та судочинство.

Півжиття тому, у 2016 році, правоохоронці затримали Дениса Дубровського, також відомого як Ден Рагнар (Den Ragnar).

Причиною затримання було те, що він, гад такий, збув людині одиницю вогнепальної зброї. А потім правоохоронці прийшли до нього на робоче місце і знайши там ще зброю. Багато-багато зброї. І після того гучно звітували про це. От молодці — під час війни цілий склад накрили!

Але є кілька «але».

«Зброєю», переданною людині, був макет кремінного мушкету. Зброєю, яку правопохоронці знайшли у майстерні Дена, були такі самі макети кремінних рушниць часів козаччини. Ден — реконструктор. Він відтворював зброю та антураж часів Хмельниччини.

Слід розуміти, що реконструкція кремінного мушкету — це така ж «вогнепальна зброя», як і будь-який отвір на могучому тілі українського правоохоронця, якщо в той встромити петарду. Вона призначена для «стрільби» холостим зарядом або гумовими кульками на кілька метрів.

Але правопохоронцям дуже потрібно було довести, що це — зброя. Бо як інакше підвищити розкривання?

Їм допомогло те, що в будь-якій країні мало б завадити. А саме повна відсутність в Україні закону про зброю. Теоретично нема закону — нема чого порушувати. Але практично союз «ока государевого» в обличчі вітчизняної прокуратури та інших государевих частин тіла в обличчі поліцейських та суду зробили свою справу.

На днях Бобровицький районний суд, що на Київщині, визнав Дениса винним та присудив до чотирьох років ув’язнення, а також до сплати 17 тисяч гривень за судові витрати. Наприклад, за роботу експертів, які визнали реконський мушкет вогнепальною зброєю.

Чому це судилище — показове?

По-перше, тому що воно абсолютно ідіотське вже з огляду на те, що «зброя» не була зброєю.

По-друге, людину засудили за порушення закону, якого просто не існує.

По-третє, з таким успіхом тепер можна саджати багато кого. Бо якщо саморобний мушкет можна вважати вогнепальною зброєю, бо так сказав пригодований «експерт» — що йому завадить назвати холодною зброєю сувенірну бартку чи реконструкторську шаблю, якщо дуже попросять?

Вирок Дениса вступить в силу тільки після апеляції. Денис — активіст Демократичної Сокири, і ми зробимо все, щоб йому допомогти.

Але тут треба допомагати країні в цілому. Україні потрібен закон про зброю. Україні потрібна правоохоронна реформа. І Україні потрібна судова реформа.

Бо якось вже задовбало спостерігати довкола любительську п’єсу за мотивами Кафки.

Victor Tregubov, співзасновник Демократичної Сокири.

Tags: Аваков, ДемСокира, Пиздец, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments