Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Білий дим з офісу ДемСокири

Вже після другого голосування ми зрозуміли, що хтось із старих вождів залишиться поза бортом. Бо Тараса Котова було не зупинити. Зупинити його могли лише ваші голоси проти, адже саме ви були єдиними, хто міг втручатись у ці вибори законно. Але цього не сталось і Котов оновив Політраду.

З кожним наступним голосуванням інтрига зростала. У четвертому раунді одразу троє — Трегубов, Щедрін та Колумбет — боролись за перемогу. І лише останній день голосування вивів Віктора у переможці. Ще більше м'яса було в останньому турі. Спочатку вирвався у лідери Антон Колумбет. І його спринт був настільки впевненим, що в перемогу Щедріна мало хто вірив. Однак останній день голосування все перевернув. Ігор вирвався вперед — Антон став другим з невеликим відставанням. Зрештою закінчилось все 7-відсотковою перевагою на користь Щедріна. 50,7% за Ігоря та 43,2% за Антона.

Ось так ми вперше обирали Політраду. 5 турів — 5 вождів. 11 кандидатів. Жодних обмежень на агітацію. Інтрига до останнього, зокрема, як і в спорті, в останньому раунді. Відтак, ми можемо офіційно оголосити склад оновленої Політради партії. Отже, у наступному, 2021 році нашим всеукраїнським праволіберальним рухом керуватимуть ось ці обличчя:

🔳 Юрій Гудименко, історик за фахом, революціонер за покликанням. Займався в партії піаром та розбудовою осередків. Також автор більшості наших публічних заходів, за один із яких примудрився отримати кримінальне провадження від Венедиктової.

🔳 Тарас Котов, математик, фінансист та юрист в одному флаконі. Кажуть, якщо правильно підскочити, він вирішить будь-яке питаннячко згідно з чинним законодавством та відповідно до регламенту. Тарас — новачок у Політраді, але не нове обличчя для партії. До обрання у керівництво, займався реєстрацією партії та судовими процесами, зокрема виграв суд, який дозволив нам брати участь у виборах до Київради.

🔳 Антон Швець, тєхнарь за освітою. Але загалом вміє купу всякого різного — продавати, консультувати, шукати фінансування, писати неймовірні лонгріди та розкривати банківські схематози. Більшість суддів кидає в піт, коли вони чують його ім'я, адже Антон не одного з їхньої касти зробив відомим на весь Фейсбук.

🔳 Віктор Трегубов, журналіст, філософ та богослов в одному флаконі. Понад усе любить котиків та Україну. Людей трішечки менше. Старший лейтенант ЗСУ. У партії займається ідеологічною роботою та офіційними комунікаціями.

🔳 Ігор Щедрін, філолог за освітою, PR-консультант за фахом, стратег за роллю в партії. Не боїться брати відповідальність за реалізацію стратегічних планів партії. Зокрема через це Ігор найбільш непублічний член Політради. Каже, що багато розмірковує та планує, і на решту бракує часу. Напрошуються два висновки. Або решта не так багато думають. Або Щедрін нас обманює і просто не хоче писати дописи для партійної сторінки. Але це не точно.

Ми дякуємо кожному, хто взяв участь у голосуванні. Ви довели, що обирати керівництво партії можна прозоро та чесно.

Принагідно нагадуємо, що ваша Вага Голосу напряму залежить від того, що ви зробили у Демократичній Сокирі. Активність, донати, особливі досягнення — все це збільшує ваш вплив на голосування.

Свій вплив можна збільшити прямо у додатку:

Додаток для Android.
Додаток для iOS

P.S. Ну а тепер можна питати, де реформи.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment