Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ринку землі від Зе вам у стрічкуУ офіційну статистику не врахували 6 млн га угідь пшениці та ячменю з 21,33 млн га загальних посівних площ. Про це свідчать дані EOS Data Analytics, які вони отримали зі супутникових знімків.

Найбільше гектарів “загубили” в Донецькій (732,1 тис. га) і Одеській (1,047 млн га) областях. Не відстає від них і Херсонщина. Там угіддя зернових становлять 1,8 млн га, з яких в офіційну статистику не потрапляють 615,4 тис. га, у Миколаївській з 1,7 млн га загальної площі таких угідь неврахованими залишаються 595 тис. га.

Фахівці EOS Data Analytics, які спеціалізуються на супутниковому моніторингу й аналізі даних з орбіти, кажуть, що такі розбіжності свідчать про наявність в Україні тіньового ринку землі.

Джерело

Tags: Политика, Экономика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments