Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ринку землі від Зе вам у стрічкуУ офіційну статистику не врахували 6 млн га угідь пшениці та ячменю з 21,33 млн га загальних посівних площ. Про це свідчать дані EOS Data Analytics, які вони отримали зі супутникових знімків.

Найбільше гектарів “загубили” в Донецькій (732,1 тис. га) і Одеській (1,047 млн га) областях. Не відстає від них і Херсонщина. Там угіддя зернових становлять 1,8 млн га, з яких в офіційну статистику не потрапляють 615,4 тис. га, у Миколаївській з 1,7 млн га загальної площі таких угідь неврахованими залишаються 595 тис. га.

Фахівці EOS Data Analytics, які спеціалізуються на супутниковому моніторингу й аналізі даних з орбіти, кажуть, що такі розбіжності свідчать про наявність в Україні тіньового ринку землі.

Джерело

Tags: Политика, Экономика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments