Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Зеленський з усіх боків обгороджується різноманітними чортами

Здається, що він має намір побити рекорд по найчортячій адміністрації і найчортячішому уряду за всю історію України. Шкарлет - це особистий чорт Зеленського. Особисто президент своєю волечкою упадав перед монобільшістю, аби та підтримала цього зашквареного брехуна.

Представники ОПУ погрожували та тиснули на комітет та депутатів з вимогою підтримати цього наймолодшого із міньйонів Табачника. Особисто Зеленський вигадував схему, за якою Шмигаль в обхід регламенту саджав бовдура у міністерське крісло.

Вчора до Зеленського на Банкову прийшли студенти, учні, батьки, педагоги, науковці щоб заявити - “Володя, забирай нахрін свого чорта з освіти”. Але на вході до ОПУ, на тому самому, який Володимир Олександрович обіцяв тримати відкритим, протестувальників зустрічала поліція з автоматами. Цікаво, що окрім протестувальників, поліція в таких обладунках зустрічала і малих дітей, які йшли на каток.

17 грудня 226 депутатів своїм голосуванням сказали, що плагіатор може керувати українською освітою, людина, яка всю свою каденцію тво лише нищила освіту — може бути міністром. І це відбулось за наполегливої згоди та за всебічної підтримки Володимира Зеленського, настільки всебічної, що депутати монобільшості однією рукою писали пости, що Шкарлет чорт, а іншою тисли кнопку “за”. Саме тому ми вийшли під ОП, а не Кабінет Міністрів.

Та навіть за погроз з ОП, за підтримки цього чорта в рядах ОПЗЖ та іншої наволочі, за Шкарлета не вдалося зібрати чесні голоси. Адже, навіть перемога в один голос, стала можливою, завдяки старому і доброму кнопкодавству. За Шкарлета голосували навіть ті депутати, яких в той день і в той час навіть приблизно не було в приміщенні Верховної Ради.

І якби наша монокоаліція дійсно би протягнула нову систему покарання для кнопкодавів, Шкарлет зараз би пакував валізи додому. Але депутати ховають далеко під килим покарання для кнопкодавів, а Шкарлет никає туди ж відповідальність за плагіат.

Володя уважно слухає старі еліти, які за час своєї кар’єри вимастилися в лайно усіх кольорів, але при цьому не хоче чути розумних людей, тих хто податками оплачує освітню галузь, тих, хто користується освітніми послугами, тих, хто в освіті і науці справді працює, а не сидить на потоках і не обкрадає учнів, студентів і педагогів. Він обрав шлях призначення чортів і сумнівних осіб. Що ж, це його шлях. Наш шлях — боротися з його чортами, наш шлях боротися з ним.

І ми продовжимо. Володю, бери своїх чортів і йди нахрін.

ВІДСТАВКА! ІМПІЧМЕНТ! СУД! Для тебе, Володько, і твоїх усіх шкарлетів.Це не перший наш бій і не останній. Для Сергія Миколайовича ми готуємо дуже “цікаві” сюрпризи. Боротьба проти Шкарлета залишається основною в діяльності проєкту “Сокирою в освіту”. Кожен ваш донат дає нам можливість робити боляче Шкарлету, боротися за права освітян, учнів, батьків.

Ми дякуємо всім, хто підтримує нас особистою присутністю на акціях, усім, хто підписує листи, усім, хто наважується на спротив чортячій системі. Для нас надзвичайно важливо відчувати поряд ваше плече. Для нас важлива кожна копійка ваших донатів, для нас важливо знати, що ми разом і за нами ПРАВДА!

Підтримати проєкт “Сокирою в освіту” можна тут.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment