Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Кохані, вони вбивають наших дітей!

Минулого четверга у Верховній раді з перевагою в один однісінький голос було проголосовано призначення Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти та науки.

Того самого Шкарлета, якого всупереч усім регламентам на посаду т.в.о. протягнув особисто Зеленський, бо так того просила стара ректорська мафія.

Того самого Шкарлета, в наукових роботах якого виявлено понад 80% плагіату. А це вже не про квадратні дужечки і формули.

Того самого Шкарлета, який в найтяжчі для освіти ковідні часи, тупо відправив її в дупу.

В четвер відбулося цілком прогнозоване дійство — зелені бовдури обрали такого ж, як і самі, бовдура на посаду міністра. Але і цього вони не змогли зробити без обману. В момент голосування у залі не було кількох депутатів, чиї картки, як виявилося, голосували "за".

В понеділок 21 грудня, о 18:00 ми виходимо під Офіс Президента України не просто проти чортів, ми виходимо за життя наших дітей. Ми просимо вас вийти і стати поряд.

Зелені мають чути голоси не лише старих зашкварених ректорів, а й голоси народу. Нас більше. Тож, хай бояться.
21 грудня, 18:00

Офіс Президента України, вул. Банкова, 11.

ДемСокира

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments