Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Секс-робота - це не злочин

Отже. Ви знаєте, що в ДемСокири окрім поточної діяльності є окремі цільові проєкти, як наприклад "Сокирою в освіту", в рамках якого ми намагаємося вберегти ваших дітей від невігластва та мракобісся в нашій системі освіти. Діти - це наше майбутнє, тому всі без пояснень розуміють, чому це важливо.

Вчора ми запустили новий цільовий проєкт, присвячений декриміналізації секс-роботи. І мені здається, що тут пояснення не будуть зайві. Ця тема важлива для вас, якщо:

 • Ви не розумієте, чому злочином називається акт купівлі-продажу послуг, в якому жодна сторона не вважає себе постраждалою.

 • Ви знаєте, що ринок секс-послуг все одно існує, але зараз це підпільний монстр, де порушують права людей, а поліція успішно закриває очі та ще й на цьому заробляє.

 • Ви впевнені, що ринок секс-послуг має бути легальним, захищеним законом і обкладеним податками.

 • Вас теж бісить той факт, що за ваші податки поліція витрачає тисячі годин на перегляд порно в інтернеті, щоб потім вирахувати і заарештувати нещасну вебкам-модель.

 • І нарешті вас вкурвлює те, що в цій темі Україна залишається лицемірним середньовічним заповідником, в якому всі однією рукою дивляться порно, а другою засуджують і тих хто його знімає і тих, хто дивиться.
Від легалізації секс-роботи дійсно покращиться життя в багатьох людей:

 • У секс-працівників, бо вони зможуть захищати власні права та не боятися мусорів.

 • В їхніх клієнтів, бо вони теж зможуть захищати власні права та не боятися мусорів.

 • В усіх бюджетників та пенсіонерів, бо кількість надходжень до бюджету та Пенсійного фонду збільшиться.

 • У ваших дітей, бо вони врешті перестануть рости в дворушному світі, де "жопа есть, а слова нет", і будуть отримувати інформацію від фахівців, а не від "пацанів у підворітті" чи сутенерів. Так, і застереження про ризики будуть отримувати також.
То ж життя людей дійсно покращиться. Єдині в кого життя погіршиться — мусора, що втратять джерело збагачення. Але, як казав міністр МВС (з дитинства за нього) — "мусора не люди".Куратором проєкту буде Аліна Сарнацька, колишня секс-працівниця. Вона знає про цю роботу зсередини, зі всіма «плюшками» від поліції, стигматизацією від суспільства та іншими не надто приємними речима.

Серед її основних завдань: робота над законопроєктом про декриміналізацію, інформаційна кампанія під нього, просвітницька робота (статті, ефіри, блоги), юридична підтримка секс-працівників, у яких виникли проблеми з так званими борцями з торгівлею людьми.. Так, завдань достатньо, але у нас все вийде. Бо навіщо тоді братись?

Давайте це змінювати разом. Разом, тому що без вашої підтримки, насамперед фінансової, нічого не вийде. Проєкт про секс-роботу матиме окремий рахунок для донатів й ви зможете фінансувати конкретно його за цим посиланням.

УВАГА! Якщо ви бажаєте регулярно персонально отримувати детальні звіти про виконану роботу за напрямком, то:
- підпишіться на регулярний донат проєкту;
- залиште свої контакти;
- очікуйте звітів.


Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments