Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Час шкарлетів

Ти плагіатор, купив круту тачку за 1.5 млн грн коштом свого університету, кришуєш хабарників і видаєш дипломи за сало? Значить, ти ідеально підходиш на посаду нового, діджитального міністра освіти Зеленського!

Призначення Шкарлета міністром – плювок у обличчя всім притомним людям. Це нехтування думкою маси фахівців і спілок освітян, які висловилися різко проти призначення плагіатора на посаду міністра освіти.

Але Слуги та ОПЗЖ проголосували. Кажуть, Слуги дали голоси після дзвінка президента. То чому ж Зеленський так чіпляється за цього недоучку? Чому втрачає залишки поваги і рейтинг та продавлює викормиша партії Регіонів на посаду міністра освіти?

Чи не тому, що Шкарлет – це людина, покликана згорнути українізацію в українській освіті? І чи не тому, що у Зеленського є якісь домовленості з "тою стороною" у галузях армії, мови, віри, за які він отримав своє "перемир'я"?

Сергей Марченко

Tags: Пиздец, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments