Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Час шкарлетів

Ти плагіатор, купив круту тачку за 1.5 млн грн коштом свого університету, кришуєш хабарників і видаєш дипломи за сало? Значить, ти ідеально підходиш на посаду нового, діджитального міністра освіти Зеленського!

Призначення Шкарлета міністром – плювок у обличчя всім притомним людям. Це нехтування думкою маси фахівців і спілок освітян, які висловилися різко проти призначення плагіатора на посаду міністра освіти.

Але Слуги та ОПЗЖ проголосували. Кажуть, Слуги дали голоси після дзвінка президента. То чому ж Зеленський так чіпляється за цього недоучку? Чому втрачає залишки поваги і рейтинг та продавлює викормиша партії Регіонів на посаду міністра освіти?

Чи не тому, що Шкарлет – це людина, покликана згорнути українізацію в українській освіті? І чи не тому, що у Зеленського є якісь домовленості з "тою стороною" у галузях армії, мови, віри, за які він отримав своє "перемир'я"?

Сергей Марченко

Tags: Пиздец, Политика
Subscribe

Buy for 1 010 tokens
Сейчас в США бушует 4-я волна ковида, и более 90% всех случаев составляет новый вариант Дельта. В разных штатах разный уровень вакцинации. Это дает возможность наглядно сравнить, как вакцинация влияет на смертность. Для начала отсчета возьмем декабрь 2020, до начала вакцинации. Смертность от…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments