Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Історія з несподіваним кінцем

Молода вихователька в місті Torino, яка працювала в приватних яслях, розійшлася зі своїм нареченим.

Обіженка пообіцяв зруйнувати їй життя (цитата), і йому це майже вдалося. Але щось пішло не так.

Хлопець оприлюднив в чятіку своєї аматорської футбольної команди, фото ню дівчини і навіть один відос, який визначили як порно. (Фото і відео були зняті і надіслані самою дівчиною, для тоді ще, коханого хлопця)

І музику вже було не зупинити, відео миттєво розійшлося по району, і один не дуже розумний чоловік показав його своїй дружині, а вона така - святі макарони, це ж вихователька нашого бамбіно!

Духовна мамаша не придумала нічого кращого, як поділитися цим нещасним відео з іншими мамами ясельної групи.

Але і цього їй здалося замало, і вона викликала виховательку на зустріч, почала страмити і тикати в очі дівчині телефон, з образливими словами і закликами не робити такого більше. (Лол)

Вихователька, після офігеванія, спитала звідки у мамаши цей матеріал, а коли дізналася, справедливо зауважила: ну все, нехай тікає з міста, я на нього подам позов до суду, та і на вас с чоловіком, щоб не розповсюджували.

Скрєпну мамашу чомусь (!) ця інформація не обрадувала, і вона кинулася на дівчину з кулаками, але та, на щастя, втікла.

Наступного ранку вихователька прийшла на роботу, а там вже директорка, і «дружній» колектив почали на неї тиснути, щоб вона ...звільнилася. Бо як же ж можна дивитися в очі бамбіням після такого ПОЗОРУ(ц).

Вони настільки вміло пресували дівчину, що вона таки сама звільнилася. Але хтось з її колишніх колег все ж таки мав залишки совісті, і надіслав їй аудіо повідомлення, де директорка человєческім голосом наказує іншим вихователькам - провокуйте її, давіть, робіть що завгодно, аби вона пішла звідси назавжди.

Маючи серйозний доказ булінгу, дівчина звернулася до юристів.

Директорку звільнять з забороною працювати в шкільних і дошкільних закладах, колишньому вже дали рік умовно і 8 годин на тиждень соціальних робіт (теж на рік), та відшкодування моральної шкоди (сума не розголошується), скрепна мамаша з чоловіком ще бідкаються і чекають вироку.

Ніна Орловська

Tags: Интересное, Ой всё!
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 55 comments

Recent Posts from This Journal