Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Історія з несподіваним кінцем

Молода вихователька в місті Torino, яка працювала в приватних яслях, розійшлася зі своїм нареченим.

Обіженка пообіцяв зруйнувати їй життя (цитата), і йому це майже вдалося. Але щось пішло не так.

Хлопець оприлюднив в чятіку своєї аматорської футбольної команди, фото ню дівчини і навіть один відос, який визначили як порно. (Фото і відео були зняті і надіслані самою дівчиною, для тоді ще, коханого хлопця)

І музику вже було не зупинити, відео миттєво розійшлося по району, і один не дуже розумний чоловік показав його своїй дружині, а вона така - святі макарони, це ж вихователька нашого бамбіно!

Духовна мамаша не придумала нічого кращого, як поділитися цим нещасним відео з іншими мамами ясельної групи.

Але і цього їй здалося замало, і вона викликала виховательку на зустріч, почала страмити і тикати в очі дівчині телефон, з образливими словами і закликами не робити такого більше. (Лол)

Вихователька, після офігеванія, спитала звідки у мамаши цей матеріал, а коли дізналася, справедливо зауважила: ну все, нехай тікає з міста, я на нього подам позов до суду, та і на вас с чоловіком, щоб не розповсюджували.

Скрєпну мамашу чомусь (!) ця інформація не обрадувала, і вона кинулася на дівчину з кулаками, але та, на щастя, втікла.

Наступного ранку вихователька прийшла на роботу, а там вже директорка, і «дружній» колектив почали на неї тиснути, щоб вона ...звільнилася. Бо як же ж можна дивитися в очі бамбіням після такого ПОЗОРУ(ц).

Вони настільки вміло пресували дівчину, що вона таки сама звільнилася. Але хтось з її колишніх колег все ж таки мав залишки совісті, і надіслав їй аудіо повідомлення, де директорка человєческім голосом наказує іншим вихователькам - провокуйте її, давіть, робіть що завгодно, аби вона пішла звідси назавжди.

Маючи серйозний доказ булінгу, дівчина звернулася до юристів.

Директорку звільнять з забороною працювати в шкільних і дошкільних закладах, колишньому вже дали рік умовно і 8 годин на тиждень соціальних робіт (теж на рік), та відшкодування моральної шкоди (сума не розголошується), скрепна мамаша з чоловіком ще бідкаються і чекають вироку.

Ніна Орловська

Tags: Интересное, Ой всё!
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 55 comments

Recent Posts from This Journal