Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Як ми уявляли нинішній суд щодо націоналізації Приватбанку?

(нагадаємо, що ОАСК ще минулого року скасував націоналізацію, а те, що зараз відбувається — апеляція держави на це рішення в Шостому апеляційному суді)

Отож. Приходять судді. Відкривають рішення Верховного Суду України про те, що націоналізація Привату не може розглядатись в рамках адміністративного провадження.

ОАСК, як ми знаємо, суд адміністративний, а значить його рішення треба скасувати. На це виділяємо їм 10 хвилин максимум. І цього в принципі вже достатньо, щоб закрити справу. Але підкинемо суддям ще один аргумент.

Далі треба відкрити так званий «антиколомойський закон», він же 2571-д, який прямо забороняє повертати націоналізовані банки колишнім власникам. Коломойський та Боголюбов — колишні власники. Банк повертати їм не можна.

Все просто як два плюс два. На це виділяємо ще 10 хвилин.

У сумі 20 хвилин. Саме стільки мало тривати нинішнє засідання. Зібрались, відкрили два документи, закрили справу.
Але судді не захотіли цього зробити. Вони мали можливість ще минулого разу скасувати рішення ОАСКу та розійтись.

Натомість вони продовжили розгляд апеляції аж до 26 січня. Напевно, їм потрібно більше часу, щоб прочитати кілька сторінок друкованого тексту.

26 січня ми знову будемо під судом. Як і були 26 листопада, коли судді взяли й перенесли розгляди. Як і були сьогодні, 15 грудня, коли судді могли закрити справу, але обрали варіант «ознайомитись із документами».

Можливо, вони сподіваються, що буде ще холодніше. Що ми забудемо, загубимось чи на Землю впаде метеорит. Але ми будемо. Адже увага та контроль — наша зброя. Перевірено десятками попередніх судів. Перевірено мільйонами, які ми врятували для країни.

Якщо ви фізично не можете бути з нами на акціях, то завжди можете підтримати нашу боротьбу гривнею.

+ фоточкі


Tags: ДемСокира, Политика, Экономика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment