Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Вибори починаються

Перша в історії партії повна зміна керівництва... можлива лише за вашим бажанням!!!! П'ятірка поки що чинних вождів чемно кланяється та разом із рештою кандидатів бере участь у нових виборах. На рівних правах та умовах.

Цей процес зміни керівництва вже пройшов кілька етапів. Серед яких ухвалення регламенту та подача заявок від кандидатів. І ось, нарешті, ми підійшли до знайомства із цими сміливцями.

11 людей подали свої кандидатури на вибори! Місць у Політраді Демократичної Сокири — всього 5. Відповідно, ми проведемо 5 голосувань, кожне з яких триватиме 3 дні та дасть нам одного переможця. Ось список кандидатів:

◼️ Волошин Антон, програма за цим посиланням.
◼️ Гудименко Юрій, програма за цим посиланням
◼️ Жук Артем, програма за цим посиланням
◼️ Коломієць Павло, програма за цим посиланням
◼️ Колумбет Антон, програма за цим посиланням
◼️ Котов Тарас, програма за цим посиланням
◼️ Ревенко Василь, програма за цим посиланням
◼️ Трегубов Віктор, програма за цим посиланням
◼️ Ходоловський Єлісей, програма за цим посиланням
◼️ Швець Антон, програма за цим посиланням
◼️ Щедрін Ігор, програма за цим посиланням

Так, у кожного з 11 кандидатів, є власна програма. Це невеликий текст у довільній формі на тему «Якби я керував політичною партією, то...». Програми кандидатів важливі. І ви мусите їх прочитати, перш, ніж переходити до голосування. Якщо в майбутньому хтось із переможців захоче вдягнути всіх у партійну уніформу чи змусити носити футболки з котиками, не кажіть, що ми вас не попереджали.

Політраду ми обираємо на 1 рік. Голосування за першого члена Політради відбудеться наступного понеділка за допомогою партійного додатку. Календар нам підказує, що це 14 грудня. У вас є більше двох тижнів, щоб прочитати про кожного з кандидатів, та агітувати за того, хто вам найбільше сподобався – бо в нас не буде ніякого «дня тиші». З 14 грудня і майже до нового року будуть тривати вибори, п’ять етапів, кожен з яких дасть нам одного з п’яти членів політради, і кожної хвилини ви можете агітувати, підтримувати, голосувати і навіть, піддавшись агітації, змінювати свою думку, просто натиснувши кнопку «переголосувати» у відповідному голосуванні.

У вас є час. У вас є список кандидатів та їхніх програм. Давайте знайомитись.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments