Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Вибори починаються

Перша в історії партії повна зміна керівництва... можлива лише за вашим бажанням!!!! П'ятірка поки що чинних вождів чемно кланяється та разом із рештою кандидатів бере участь у нових виборах. На рівних правах та умовах.

Цей процес зміни керівництва вже пройшов кілька етапів. Серед яких ухвалення регламенту та подача заявок від кандидатів. І ось, нарешті, ми підійшли до знайомства із цими сміливцями.

11 людей подали свої кандидатури на вибори! Місць у Політраді Демократичної Сокири — всього 5. Відповідно, ми проведемо 5 голосувань, кожне з яких триватиме 3 дні та дасть нам одного переможця. Ось список кандидатів:

◼️ Волошин Антон, програма за цим посиланням.
◼️ Гудименко Юрій, програма за цим посиланням
◼️ Жук Артем, програма за цим посиланням
◼️ Коломієць Павло, програма за цим посиланням
◼️ Колумбет Антон, програма за цим посиланням
◼️ Котов Тарас, програма за цим посиланням
◼️ Ревенко Василь, програма за цим посиланням
◼️ Трегубов Віктор, програма за цим посиланням
◼️ Ходоловський Єлісей, програма за цим посиланням
◼️ Швець Антон, програма за цим посиланням
◼️ Щедрін Ігор, програма за цим посиланням

Так, у кожного з 11 кандидатів, є власна програма. Це невеликий текст у довільній формі на тему «Якби я керував політичною партією, то...». Програми кандидатів важливі. І ви мусите їх прочитати, перш, ніж переходити до голосування. Якщо в майбутньому хтось із переможців захоче вдягнути всіх у партійну уніформу чи змусити носити футболки з котиками, не кажіть, що ми вас не попереджали.

Політраду ми обираємо на 1 рік. Голосування за першого члена Політради відбудеться наступного понеділка за допомогою партійного додатку. Календар нам підказує, що це 14 грудня. У вас є більше двох тижнів, щоб прочитати про кожного з кандидатів, та агітувати за того, хто вам найбільше сподобався – бо в нас не буде ніякого «дня тиші». З 14 грудня і майже до нового року будуть тривати вибори, п’ять етапів, кожен з яких дасть нам одного з п’яти членів політради, і кожної хвилини ви можете агітувати, підтримувати, голосувати і навіть, піддавшись агітації, змінювати свою думку, просто натиснувши кнопку «переголосувати» у відповідному голосуванні.

У вас є час. У вас є список кандидатів та їхніх програм. Давайте знайомитись.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments