Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Жижиталізація, на яку ми заслуговуємо

Якщо є бажання - підпишіть петицію ;-)Поточна ситуація із захворюваністю на COVID-19 в Україні катастрофічна. Аналогічні заяви робив навіть сам міністр охорони здоров'я. При цьому заходи запобігання епідемії, що вводилися МОЗ, у кращому випадку демонстрували сумнівну ефективність. У гіршому - вони наносили відверту шкоду економіці, суспільству та власне ефективній боротьбі з епідемією.

Як характерний приклад можна навести "психологічний карантин" весни 2020 року, коли безглузді заборони на кшталт "не можна відвідувати парки" підірвали довіру до виконавчої влади у сфері охорони здоров'я. Коли наслідком цих заборон стало приблизно таке ставлення з боку населення: "Вони казали, що в парки йти не можна, а потім сказали, що це було просто так, для залякуання. Чому я маю вірити, що нинішній карантин - не для залякування?"

І це лише один із найяскравіших прикладів. Всі інші заходи стосовно боротьби із вірусом виглядають приблизно так само.

Тому:

- беручи до уваги кричущу неефективність МОЗ і конкретно Максима Степанова у боротьбі з епідемією коронавірусної хвороби;
- пам'ятаючи про спрямованість поточної влади на діджиталізацію та інноваційний розвиток України;
- враховуючи рівень розвитку нейросіток останнім часом, а також професійний рівень IT-працівників на території України

прошу:

1. Замінити міністра охорони здоров'я на генератор випадкових карантинних рішень на основі потужної нейромережі. Налаштувати нейромережу на створення обширного набору приписів у всіх сферах суспільного життя, що підлягають нормативному регулюванню.
2. Запуск генератора здійснювати кожні три дні о 9.00 ранку. Отримані вказівки вважати обов'язковими до виконання і вводити в дію з 00.00 наступного дня; попередні приписи при цьому втрачають силу.
3. Розробку генератора доручити Міністерству цифрової трансформації із залученням працівників ІТ-галузі Білорусі, котрі скористалися пропозицією про переїзд в Україну. Фінансування розробки здійснити за рахунок зйомки під час розробки патріотичного реаліті-серіалу "Украинское IT не боится в бой итти".
4. Контроль за виконанням згенерованих розпоряджень покласти на Міністерство внутрішніх справ. Розглянути питання про створення спецпідрозділів карантинної поліції з персоналу інших галузей, котрий втратив роботу через локдаун.

Вважаю, що подібний спосіб формування протиепідемічних заходів виявиться набагато більш ефективним, аніж поточна процедура.

Петиція №41/003749-20еп

Дата початку збору підписів: 12 листопада 2020 р.

До кінця збору підписів залишилось: 62 дні

Автор: Зубенко Олексій Віталійович


Tags: Политика, Степанов, Трололо
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 26 comments