Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Жижиталізація, на яку ми заслуговуємо

Якщо є бажання - підпишіть петицію ;-)Поточна ситуація із захворюваністю на COVID-19 в Україні катастрофічна. Аналогічні заяви робив навіть сам міністр охорони здоров'я. При цьому заходи запобігання епідемії, що вводилися МОЗ, у кращому випадку демонстрували сумнівну ефективність. У гіршому - вони наносили відверту шкоду економіці, суспільству та власне ефективній боротьбі з епідемією.

Як характерний приклад можна навести "психологічний карантин" весни 2020 року, коли безглузді заборони на кшталт "не можна відвідувати парки" підірвали довіру до виконавчої влади у сфері охорони здоров'я. Коли наслідком цих заборон стало приблизно таке ставлення з боку населення: "Вони казали, що в парки йти не можна, а потім сказали, що це було просто так, для залякуання. Чому я маю вірити, що нинішній карантин - не для залякування?"

І це лише один із найяскравіших прикладів. Всі інші заходи стосовно боротьби із вірусом виглядають приблизно так само.

Тому:

- беручи до уваги кричущу неефективність МОЗ і конкретно Максима Степанова у боротьбі з епідемією коронавірусної хвороби;
- пам'ятаючи про спрямованість поточної влади на діджиталізацію та інноваційний розвиток України;
- враховуючи рівень розвитку нейросіток останнім часом, а також професійний рівень IT-працівників на території України

прошу:

1. Замінити міністра охорони здоров'я на генератор випадкових карантинних рішень на основі потужної нейромережі. Налаштувати нейромережу на створення обширного набору приписів у всіх сферах суспільного життя, що підлягають нормативному регулюванню.
2. Запуск генератора здійснювати кожні три дні о 9.00 ранку. Отримані вказівки вважати обов'язковими до виконання і вводити в дію з 00.00 наступного дня; попередні приписи при цьому втрачають силу.
3. Розробку генератора доручити Міністерству цифрової трансформації із залученням працівників ІТ-галузі Білорусі, котрі скористалися пропозицією про переїзд в Україну. Фінансування розробки здійснити за рахунок зйомки під час розробки патріотичного реаліті-серіалу "Украинское IT не боится в бой итти".
4. Контроль за виконанням згенерованих розпоряджень покласти на Міністерство внутрішніх справ. Розглянути питання про створення спецпідрозділів карантинної поліції з персоналу інших галузей, котрий втратив роботу через локдаун.

Вважаю, що подібний спосіб формування протиепідемічних заходів виявиться набагато більш ефективним, аніж поточна процедура.

Петиція №41/003749-20еп

Дата початку збору підписів: 12 листопада 2020 р.

До кінця збору підписів залишилось: 62 дні

Автор: Зубенко Олексій Віталійович


Tags: Политика, Степанов, Трололо
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 26 comments