Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

В нас є бажання під ялинку

Нас питають: Чому вас немає в телевізорі? Чому в додатку немає квестів? Чому лише 10 бордів, у Василя було 100? А давайте зафігачимо ще один проєкт на Ютубі. Моя мама не бачить вашу рекламу у Фейсбуці. Треба це виправити!

Виправляємо! Адже кількість донорів Сокири постійно зростає. Ми знали, на що підписувались, коли робили неолігархічний рух. На вибори 2019 року ми зібрали 1,5 мільйона гривень, цьогоріч ⏤ 4,5 мільйона. У жовтні минулого року сума донатів за місяць була 273 тисячі гривень, цьогоріч ⏤ 805 тисяч.

Динаміка зрозуміла. Ми взяли ту кількість бордів, яку дозволяв бюджет. Реклама у Фейсбуці охоплювала перш за все нашу вікову цільову аудиторію, що також обумовлено бюджетом. 15 хвилин ранкового ефіру на топовому телеканалі коштує 280-420 тисяч гривень, тому, даруйте, але ні — поки що ні.

Йдемо далі.

З чого складаються наші донати: з регулярних і одноразових платежів. Як показує практика, ми отримуємо сплеск одноразових платежів у подяку за яскравість і дієвість ⏤ акції, проміжні перемоги з напрямків роботи.

Регулярні платежі приходять щомісячно від людей, які підписались і донатують незалежно від активностей (але стопудово дивляться наші місячні звіти).

Чого б ми хотіли ⏤ збільшити кількість регулярних платежів. Регулярна сума донатів для нас ⏤ це шанс вийти на новий рівень. Адже знаючи мінімальний бюджет наступного місяця ми можемо дозволити собі плануват рекламу, брати у команду експертів, давати їм ринкові зарплати. На сьогодні не точково, а щоденно працюють наступні напрямки:

▪️ Піар-відділ
▪️ СММ (Фейсбук, Інстаграм,Телеграм, Ютуб)
◾️ Юридичний
▪️ Бухгалтерія
▪️ Штабні працівники
▪️ Прес-секретар
▪️ Івент-менеджер
▪️ Кабмін і робота за проектами (Татуся Бо - освіта, Аліна Сарнацька - декриміналізація секс-роботи, банки і схеми від Швеця, зброя, канабіс, військовий кабінет)
▪️ Робота з регіонами
▪️ Підтримка і розробка додатку і сайту
▪️ Відділ роботи з донорами

Піар-відділ, наприклад, очолює Гудименко на волонтерських засадах. Паралельно Юрій відповідає за зв'язок і перемовини з українськими та іноземними партіями/партнерами/діаспорою. ТУТ ви уже здогадуєтесь, що нам би дуже хотілося відпустити Юрія на перемовини і знайти голову піар-відділу на комерційній основі. Адже в такому темпі дохнуть навіть коні. Або втрачають ефективність.

Кожен із відділів працює щоденно. І потребує тотальну зміну волонтерської праці на оплачувану. Окрім того, ми все ж таки плануємо дістатися телеканалів!

Про що ми ⏤ ми закликаємо вас ПІДПИСАТИСЯ. На мінімальну (або ні) комфортну вам суму, яка дозволить нам плануватися і зростати професійно, а ви ⏤ матимете змогу за бажанням зробити додатковий разовий донат, якщо вам щось дуже сподобалось. Або ні. І все одно відчувати причетність до кожної перемоги.

ПІДПИШІТЬСЯ. ПІДПИШІТЬ КОТА І СОБАКУ. МАМУ. І СУСІДСЬКОГО ПАПУЖКУ. Розкажіть сусідові. Ми плануємо захопити світ.

Регулярну підписку на донат можна оформити тут двома способами:

Через сайт, або ж у додатку. Додаток у Play Market. Додаток у AppStore.

Любимо вас. Ваша Партія.

Tags: ДемСокира
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments