Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

В нас є бажання під ялинку

Нас питають: Чому вас немає в телевізорі? Чому в додатку немає квестів? Чому лише 10 бордів, у Василя було 100? А давайте зафігачимо ще один проєкт на Ютубі. Моя мама не бачить вашу рекламу у Фейсбуці. Треба це виправити!

Виправляємо! Адже кількість донорів Сокири постійно зростає. Ми знали, на що підписувались, коли робили неолігархічний рух. На вибори 2019 року ми зібрали 1,5 мільйона гривень, цьогоріч ⏤ 4,5 мільйона. У жовтні минулого року сума донатів за місяць була 273 тисячі гривень, цьогоріч ⏤ 805 тисяч.

Динаміка зрозуміла. Ми взяли ту кількість бордів, яку дозволяв бюджет. Реклама у Фейсбуці охоплювала перш за все нашу вікову цільову аудиторію, що також обумовлено бюджетом. 15 хвилин ранкового ефіру на топовому телеканалі коштує 280-420 тисяч гривень, тому, даруйте, але ні — поки що ні.

Йдемо далі.

З чого складаються наші донати: з регулярних і одноразових платежів. Як показує практика, ми отримуємо сплеск одноразових платежів у подяку за яскравість і дієвість ⏤ акції, проміжні перемоги з напрямків роботи.

Регулярні платежі приходять щомісячно від людей, які підписались і донатують незалежно від активностей (але стопудово дивляться наші місячні звіти).

Чого б ми хотіли ⏤ збільшити кількість регулярних платежів. Регулярна сума донатів для нас ⏤ це шанс вийти на новий рівень. Адже знаючи мінімальний бюджет наступного місяця ми можемо дозволити собі плануват рекламу, брати у команду експертів, давати їм ринкові зарплати. На сьогодні не точково, а щоденно працюють наступні напрямки:

▪️ Піар-відділ
▪️ СММ (Фейсбук, Інстаграм,Телеграм, Ютуб)
◾️ Юридичний
▪️ Бухгалтерія
▪️ Штабні працівники
▪️ Прес-секретар
▪️ Івент-менеджер
▪️ Кабмін і робота за проектами (Татуся Бо - освіта, Аліна Сарнацька - декриміналізація секс-роботи, банки і схеми від Швеця, зброя, канабіс, військовий кабінет)
▪️ Робота з регіонами
▪️ Підтримка і розробка додатку і сайту
▪️ Відділ роботи з донорами

Піар-відділ, наприклад, очолює Гудименко на волонтерських засадах. Паралельно Юрій відповідає за зв'язок і перемовини з українськими та іноземними партіями/партнерами/діаспорою. ТУТ ви уже здогадуєтесь, що нам би дуже хотілося відпустити Юрія на перемовини і знайти голову піар-відділу на комерційній основі. Адже в такому темпі дохнуть навіть коні. Або втрачають ефективність.

Кожен із відділів працює щоденно. І потребує тотальну зміну волонтерської праці на оплачувану. Окрім того, ми все ж таки плануємо дістатися телеканалів!

Про що ми ⏤ ми закликаємо вас ПІДПИСАТИСЯ. На мінімальну (або ні) комфортну вам суму, яка дозволить нам плануватися і зростати професійно, а ви ⏤ матимете змогу за бажанням зробити додатковий разовий донат, якщо вам щось дуже сподобалось. Або ні. І все одно відчувати причетність до кожної перемоги.

ПІДПИШІТЬСЯ. ПІДПИШІТЬ КОТА І СОБАКУ. МАМУ. І СУСІДСЬКОГО ПАПУЖКУ. Розкажіть сусідові. Ми плануємо захопити світ.

Регулярну підписку на донат можна оформити тут двома способами:

Через сайт, або ж у додатку. Додаток у Play Market. Додаток у AppStore.

Любимо вас. Ваша Партія.

Tags: ДемСокира
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments