Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Чергова відповідь на питання «Що не так з Шарієм?»

Блогер Анатолій Шарій похизувався тим, що виграв позов у видання «Українська правда». Однак, що це за видання і чому він проти них позивався — хз, бо це не та «Українська правда», яку ми всі знаємо.

«Буду лаконічний. Виграли позов до «Української Правди». Наступного разу подумають, що писати. Чи не подумають, але це будуть їхні проблеми», — написав Шарій.

Блогер позивався через статтю «Зробимо його разом. Як противники Зеленського готуються до реваншу». В ній Шарію не сподобалось, що його назвали «блогером, якому раніше бонзи «Партії регіонів» замовляли сюжети у війні одне з одним».

У свою чергу, «Українська правда» заявила, що до них цей виграш у суді не має стосунку.

Шарій виграв суд у ТОВ «Українська правда», але це якесь ліве ТОВ з просто такою ж назвою. «Українська правда» зареєстрована на іншу юридичну особу. Тобто Шарій виграв суд хз у кого!

Здається, у справі захисту честі, гідності та ділової репутації Шарій вже має позиватися сам проти себе.

Телебачення Торонто

Tags: Политика, Шарий
Subscribe

promo ibigdan 12月 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments