Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Дайте Авакову ще 100 днів

З промови Ріффмастера на суді: “Я вже цілий рік не розумію, що відбувається у цій справі. Мене утримують за те, до чого я не маю жодного відношення.

Щодо мотивів: спочатку з мене робили організатора вбивства і людину, яка зробила вибухівку, потім це теж зникло з підозри. Далі вони зробили з нас осіб з низькими моральними якостями. Юлія Кузьменко - людина, яка врятувала тисячі життів та рятувала дітей на фронті. Це характеристика людини з низькими моральними якостями?

Яна Дугарь теж врятувала не одного бійця.Так і в мене більше 30 нагород за патріотичне виховання військовослужбовців. То ми з низькими моральними якостями відгукнулись на заклик невстановлених осіб вбити невідомого нам журналіста? У них Вольф Мессінг у відділку сидить? Як це на голову налазить?

У мене є підстави сказати, що вони цинічно брешуть. Слідчий, який тут сидить, неодноразово визнавав, що на відео інша особа, яка відрізняється за зростом від мене.

Цілий рік цієї брехні та бруду — це боляче й несправедливо. Це жах по відношенню до сімей та дітей. Вони дурили моїх дітей побаченнями, діти сиділи вдягненими й чекали, а вони не брали слухавки. Я це все знаю, це елементарне знущання. Не маючи жодного доказу причетності, вони виконують злочинні накази і переслідують чесних людей”.

Правотворець наводить кричущі порушення у справі Ріффмастера з боку прокуратури та суддів на основі.

via Христина Морозова

Tags: Аваков, Политика
Subscribe

 • Изя всё

 • Коронавирусный ход

  Денис Казанский: Давайте попробуем ответить на простой вопрос. Вчера РПЦ официально заявила, что отказывается проводить крестный ход в Москве,…

 • Пірати XXI сторіччя

  Пірати у фільмах шукають скарби, беруть на абордаж кораблі та п’ють дуже багато рому. А що ж роблять пірати в Україні? Правильно. Вони гвалтують…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments