Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Зате не краде (с)

Історія почалась ще при Порошенкові, коли забудовник Микитась давав хабарі в Нацгвардіі. НАБУ завело проти Микитася справу.

Після приходу до влади, Зеленські вирішили посадити Микитася як людину, близьку до попередньої влади. Заступник голови Офісу президента, Татаров, запевнив Микитася, що порішає все за великий хабар. Микитась дав хабар, але Татаров його кинув і питання не вирішив.

Тим часом НАБУ знайшло у Микитася порушення режиму виходу під заставу, конфіскувало заставлені 30 млн гривень і підняло суму застави до 100 млн гривень. Таких грошей у Микитася вже не було. І він почав здавати всіх підряд. Особливо пікантно, що головним фігурантом корупційної справи є соратник Зеленського Татаров.

Звичайно ж, зараз Татаров не сяде. Бо ватна курочка Вєнєдіктова не для того сідала в крісло генпрокурора, щоб сажати своїх пацанів. Звичайно ж, виборці Зеленського поплямкають губами і далі будуть підтримувати "нових" політиків.

Але що круто в цій історії – це НАБУ як інституція. Навіть маючи на чолі такого ледачого, безвольного, полохливого конюнктурщика, як Ситник, інституція працює. Бо саме існування НАБУ вносить конфлікт в систему правоохоронних органів. Прокурори та політики рвуть НАБУ, щоб красти далі, натомість НАБУ захищається і збирає матеріали на корупціонерів. Нам всім – профіт.

А Татарова все одно колись посадять. Не Зеленський з Вєнєдіктовою і не Ситник. Але посадять обв'язково. Конфлікт між НАБУ і "антикорупціонерами"поглиблюється, а значить справи на інших високопосадовців кінця епохи бідності – питання часу. Чим і втішений.

Сергей Марченко

UPD:


Tags: Политика
Subscribe

 • Дотиснули

  Новина про звільнення з посади Головнокомандувача ЗСУ Руслана Хомчака стала топовою для всіх, хто пов’язаний з російсько-українською війною,…

 • Ваше право на самозахист

  Коли нам кажуть, що в Україні все окей із правом на самозахист, а поліція працює як треба, ми згадуємо випадок з Дніпра. Жінка 2 роки жила з…

 • Такой ценный кадр в РНБО нужен

  Alex Noinets: Господи, як тупо, як позорно. Навіть не скриває ніхто, що це була посада не як для службовця, а як для генеральської жінки, і що…

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments