Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Люблю такі історії

Йожеф Сайер, головний гомофоб партії Орбана, який особисто лобіював згадку в Конституції про "Угорщина має захищати інститут подружжя як союз чоловіка та жінки", минулого тижня був затриманий брюссельською поліцією... під час груповухи в одному з гей-клубів.Свою несподівану відставку два дні тому Сайер - євродепутат з 16-річним стажем, - аргументутвав тим, що "духовно втомився". OK, boomer.

Я ситуацією не здивована взагалі. Приблизно так собі й уявляю життя усіх особливо горливих захисників "традиційних цінностей" та катів ЛГБТ-спільноти. Ніяку не святість шлюбу вони захищають, тільки свої комплекси. Прикривають власні фантазії агресією.

Тільки чуєш про "захист традиційної родини" - одразу уявляй престарілого чувака зі страпоном на закритій вечірці. It's life.

Olena Babakova

Tags: Фейл
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 56 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →