Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

ГАЛЯ, ВСТАВАЙ! ТУТ НАЦІОНАЛІЗАЦІЮ ПРИВАТУ СКАСУВАЛИ! ГАЛЯ!

Скасували, правда, ще у квітні минулого року. Але оскаржувати скасування будуть зараз.

Коротко пояснимо, що відбулось. Діло було навесні, між першим та другим туром президентських виборів. Коломойський вирішив показати, хто скоро буде в домі хазяїном та за допомогою ОАСКу безпроблемно скасував націоналізацію Привату(рішення по справі 826/7432/17). Хоч усі кричали «зрада», банк так просто не повернувся до старого власника. На це було кілька причин. Як мінімум, це було б надто грубо та тупо навіть для Коломойського. Серед інших причин було й те, що державні органи — Мінфін, НБУ та керівництво Привату оперативно обурились та сказали, що буде апеляція, а рішення назвали «поганим». Також не будемо забувати, що справу націоналізації Приватбанку розглядали в комплексі з іншими судовими провадженнями, в тому числі з справами «офшорок Суркісів». Тому розгляд справи було призупинено до завершення Верховного Суду по Суркісам.

І ось нарешті ми читаємо в новинах, що апеляцію держави на минулорічне рішення будуть розглядати в Шостому апеляційному адміністративному суді. Куди ми, власне, збираємось та вас запрошуємо.Це апеляція на рішення про скасування націоналізації Приватбанку (через визнання нечинним договору про націоналізацію). Скасування націоналізації означає запуск процесу переходу банку до рук Коломойського та Боголюбова. Якщо суд стане на бік держави (Мінфіну, НБУ, Кабміну, Привату) то це дуже добре, але не перемога. Юристи Коломойського — це купа судових спам-ботів, які завалять кого-небудь позовами. Не вийде тут скасувати націоналізацію, Бєня спробує по-іншому, ми ж спробуємо йому завадити.

Якщо ж апеляція буде програна, то все буде погано, ми вже бачили як складно заважати Коломойському у Верховному суді. Тому ми пропонуємо не давати Бєні жодних шансів.

Давайте зустрінемось, та захистимо наші гроші.

26 листопада, 12:00
Шостий апеляційний адміністративний суд, вул.Московська, 8, корпус 30
Одягайтесь тепліше.

Tags: ДемСокира, Коломойский, Пиздец
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments