Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Міністерство алхімії та гомеопатії

Що ж, у МОН сидять настільки глибоко некомпетентні люди, що в це навіть віриться. Це приблизно якби Микола Гонта отримав нобелівську премію з економіки за створення B2B Jewelry.Як вам така відмазки:

«У МОН зазначають, що у школі в учнів мають сформуватися компетентності, а для цього потрібне залучення різних навчальних ресурсів, що дозволить «критично оцінювати інформацію, отриману з різних джерел, зокрема й хімічну».

Тобто ці гандони знають, знають, що рекомендують псевдонаукову маячню, не пропонуючи при цьому інструментів для її критичного розгляду, і все одного її впарюють.

«У підручнику вказується, що рекомендації щодо соди взяли з сайту «Всеукраїнської асоціації пенсіонерів», але у Міносвіти кажуть, що авторка посилалася на американське джерело, але «через недогляд» не вказала його».
Ага, бо зошит з домашнім завданням з'їв хом'ячок, чи які там стандартні відмазки для такого випадку?

А далі йдуть цитати коментаря МОН - і це просто несамовитий треш:

«Дослідження в медицині засвідчують, що сода інколи ефективніша за синтетичні ліки, оскільки вона входить до складу крові й у разі внутрішньовенного введення відновлює її нормальну структуру».

«Однією з причин виникнення раку є «порушення засвоєння клітинами кисню через те саме закислення організму». Так, звичайна сода може зменшити вплив негативних факторів і відновити кислотно-лужний баланс, що «не дає розвиватися бактеріям, вірусам, грибкам і раковим клітинам».

Сода «обеззброює ракові клітини, полегшує лікування від алкогольної та наркотичної залежностей, вирішує проблеми зі серцевим ритмом, усуває непотрібні скупчення у суглобах і хрящах, поліпшує пам'ять та увагу, заповнює втрату рідини в організмі».

«Рак це грибкове захворювання і для боротьби з ним не потрібно використовувати хіміотерапію».

Пиздець, просто пиздець.

Остап Українець, цитати з "Громадського"

Tags: Пиздец, Творчество душевнобольных, Фейспалм
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 15 comments