Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Коли коту нема чого робити, він яйця лиже. За ваш рахунок.

Усі дивляться порно. Ваш сусід, працівник банку та кур'єр, що вчора привозив вам піцу, дивляться порно. Впевнена, навіть Зеленський знаходить час на порно. Чимало людей з нашого оточення вводять ті самі 5 літер у пошуковику та дивлять порно. Просто вони про це не говорять.

Я не знайшла статистики, скільки саме українців дивляться порно, але наші співвітчизники на 16 місці за відвідуваністю сайту PornHub. Дивно як для нації, «що століттями плекала в собі духовну чистоту, традиції предків та непоборну мораль».

Проте, українці і досі отримують вироки за порно. У мене було кілька годин вільного часу і я пішла дивитись порно (закреслено) полізла читати судові вироки за 301 статтею. Стаття має сувору назву «Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів». І за це реально судять людей.

Що треба зробити, щоб отримати вирок по триста першій? Ліземо в судовий реєстр — у контекстний пошук вбиваємо «ст. 301 КК», форма рішення — «вирок», фільтр — «за спаданням», та насолоджуємось неймовірним судовим канцеляритом.

Спочатку – суха статистика, скільки і за що було вироків, наприклад – з початку 2020-го року по сьогодні.

🔺 Продаж дисків з порно, порножурналів, порнофото, або деколи просто демонстрація порнофото знайомим (так, це трактується, як «розповсюдження») — 23 вироки
🔺 Завантаження і роздача порно через торенти — 3 вироки
🔺 Завантаження і роздача дитячого порно через торенти — 8 вироків
🔺 Акаунти на порносайтах, розміщення порно в соцмережах і на сайтах знайомств — 34 вироки
🔺 Розсилка порно в месенджерах (зазвичай Вайбер) — 8 вироків
🔺 Зйомка дітей і розповсюдження контенту з ними — 1 вирок
🔺 Вебкам «наодинці», або зйомка порно удвох з розповсюдженням — 5 вироків
🔺 Вебкам «в групі», в форматі студії — 4 вироки.

Себто, серед 86 вироків з початку року лише 9 є реальними злочинами, які завдали комусь шкоди — й усі вони про зйомку дітей. Усе інше — це середньовічна інквізиція за мої та ваші податки. Кожна така справа про фото пісюна у вайбері — місяці роботи поліції та судів. Це сотні тисяч гривень. І ми бачимо лише верхівку айсберга, тих людей, які не змогли відкупитися. Особливо це помітно, якщо подивитись на географію вироків — майже половина виноситься в райцентрах.

Я пішла далі й занурилась у самі тексти вироків. Приготуйтесь, це буде жахлива ілюстрація, як люди страждають через застарілі закони.

📌«Реалізовуючи свій злочинний намір спрямований на розповсюдження фотозображень порнографічного характеру, ОСОБА_1 взяв прозору папку із фотозображеннями порнографічного характеру та пішов до парку. Перебуваючи у вищезазначеному парку, ОСОБА_1 під час розпиття спиртних напоїв із ОСОБА_2 та ОСОБА_3 вирішив продемонструвати останньому вміст папки».

Тобто, дядько просто пив з товаришами в парку, показував їм якісь фото, поліція проходила поряд, побачила фото і йому «шльопнули» вирок.

📌«Працівниками ВБЗПТЛ ГУНП в Полтавській області, в ході проведення відпрацювання в рамках цільових оперативно-профілактичних заходів, було проведено огляд веб-сторінки сайту під доменним ім`ям «ІНФОРМАЦІЯ_3», де під нік-неймом «ІНФОРМАЦІЯ_2», було виявлено 4 відео-файли, на яких демонструються статеві органи, дані відео-файли було відкопійовано на оптичний диск DVD-R «Verbatim»

Чудові оперативно-профілактичні заходи, правда? Сидиш, серфиш собі інтернетиком, і копіюєш файлики з дорослим контентом. Сувора абревіатура ВБЗПТЛ — це «боротьба з торгівлею людьми», саме ті люди, які «викривають» секс-роботу. Це коли в касках і бронежилетах виносять двері та кладуть на підлогу наляканих дівчат в пеньюарах. Після того їх обшукують, бо ж раптом хтось приховав зброю чи наркотики в трусах і вилучають купу особливо небезпечних вібраторів.

А ось ще непоганий шматок.

📌«ОСОБА_1 випадково зустрівся із своїм знайомим ОСОБА_2, діючи умисно, достовірно знаючи про порнографічний зміст зображень на календарі, розуміючи незаконність та суспільно небезпечний характер своїх дій, керуючись корисливим мотивом, з метою особистого збагачення, реалізував ОСОБА_2 за гроші в сумі 50 гривень календар на 2020 рік із двома фотознімками порнографічного характеру».

На цьому моменті я заволала. Багато годин роботи поліції і суду було витрачено на календар за 50 гривень з двома фотками якихось голих громадян — щоб оформити протокол, докази, вирок, та купу супутньої документації.

А ще один чудовий момент, який зустрічається майже в кожному третьому вироці — це посилання на Міжнародну конвенцію про припинення обігу порнографічних видань та торгівлі ними і яку порушують усі ці злочинці, що заливають на сайт знайомств свої (або чужі) прутні та піхви. Ми придивились, і побачили, що ця поважна конвенція прийнята аж в (!) 1923-му році, і приймала її ще Ліга Націй. Олдфаги просльозяться, школота пройде повз. СРСР ратифікував її в 1935-му році, і з набуттям Україною незалежності цей документ перейшов до вже української нормативної бази.

Уявіть собі, засуджуючи чергову людину за дікпік, український суд посилається на документ, якому скоро буде сто років!

Але проблема не в поліції. Ці хлопці тупо виконують план. Байдуже, кого накрити — дівчину, яка мастурбує на камеру за гроші чи хлопця, який фотографує свого прутня та пересилає комусь у месенджері. Проблема в законодавстві, яке захищає «суспільну мораль», а має захищати громадян України. Коли ми отримаємо владу та зробимо демократичного Тапіра центральним персонажем Великого Гербу України, ми ініціюємо декриміналізацію 301 статті, крім тих положень, що стосуються дитячої порнографії та примушування неповнолітніх.

А поки що ми можемо лише вам побажати надійніше ховати дікпіки від очей правоохоронців. І перевірте, можливо у вас вдома лежить колода карт, де видно жіночі груди. Якщо так, то викиньте. Раптом її знайдуть при обшуку у справі Шеремета. Ніхто не застрахований.

Alina Sarnatska, спікерка ДемСокири з питань декриміналізації секс-роботи.

Tags: Аваков, ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • По волонтерах стріляють свої

  Щомісяця українську армію фінансують тисячі людей на мільйони гривень. Наприклад, «Повернись живим» за неповний 2021 рік зібрав понад 180 мільйонів…

 • Свято наближається

  відео на reddit Декорації до Хеловіну у дворі художника з Далласа Стівена Новака.

 • Общество альтернативно пирамидальных

  Конспирология опасна отнюдь не верой во всякую дичь. Все сложнее. Знаете в чем настоящая проблема людей с конспирологическим мышлением? Совсем не…

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 59 comments

Recent Posts from This Journal

 • По волонтерах стріляють свої

  Щомісяця українську армію фінансують тисячі людей на мільйони гривень. Наприклад, «Повернись живим» за неповний 2021 рік зібрав понад 180 мільйонів…

 • Свято наближається

  відео на reddit Декорації до Хеловіну у дворі художника з Далласа Стівена Новака.

 • Общество альтернативно пирамидальных

  Конспирология опасна отнюдь не верой во всякую дичь. Все сложнее. Знаете в чем настоящая проблема людей с конспирологическим мышлением? Совсем не…