Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Натисніть одну кнопку, аби діти-сироти безкоштовно потрапили на театральну виставу!

Театр «Колесо», що на Андріївському узвозі, зараз працює над благодійною виставою «Руда сімейка», акторами якої стануть учні театральної студії «Колесико».

«Руда сімейка» - це мюзикл для дітей з малозабезпечених сімей, сиріт, дітей учасників АТО, дітей переселенців з тимчасово окупованих територій, за мотивами твору «Тутта Карлсон перша і єдина, Людвіг Чотирнадцятий та інші» Яна Екхольма. 

Діти зіграють для дітей, що не мають можливості подивитися виставу у театрі, як усі інші.

І, аби заохотити юного глядача полюбити театр, дійство на сцені має неабияк зацікавити! Для цього важливо що? Правильно - професійний актор головної ролі.

Проголосуйте за Артема Павлюченка (блондина в милих окулярах), аби театр в Україні розвивався, незалежно від вікової категорії. Для того щоб проголосувати потрiбно тiльки перейти за посиланням та натиснути "лайк".

Пiдтримати проект фінансово можна тут.

Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments