Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Друзям усе, ворогам - карантин і корупцію

Serhii Marchenko: Спочатку вас годують гівном про інвестиційну няню, яка захистить бізнес від чиновників. Потім вас годують гівном про зняття депутатської недоторканності.

А потім ви садите поле. Обробляєте його. Вкладаєте гроші, працю. Платите людям за роботу. І тут по вас приходить "антикорупційна" влада. Депутат Слуги Народу, голова осередку Слуг у Чернігівській області, Павло Халимон запрошує вас в оновлений офіс президента. В кабінет росіянина із сумнівною репутацією, Баума. І там вимагає 40 млн гривень за те, що дозволить вам зібрати ВАШ урожай.

Але це не кінець історії. Бо є ще непідконтрольне президенту НАБУ. Бюро готує спецоперацію з передачі хабара Слузі Народу Халимону. Потрібна санкція Генпрокурора. Але ватна курочка Вєнєдіктова попереджає злочинця і на контакт він більше не виходить. Депутати Слуг – недоторканні.

За спробу захистити свій врожай від хабарника до потерпілого приходить з обшуком поліція Авакова. А потім Слуга народу Халимон тупо збирає вирощений чужими руками, урожай на 80 млн гривень.

Нагадаю, це була історія про те, як чудово "працюють" закон про землю Зеленського, інвестняні Зеленського, генпрокурор Зеленського, закон про зняття депутатської недоторканності Зеленського і особистий контроль Зеленського.

Детальніше тут.

Tags: Венедиктова, Зеленский, Пиздец
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 11 comments