Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ось так постапокаліптично виглядає зараз Новосалтівський ринокЦе наслідок того про що я писав ще 2 роки тому.

Вся система опалення (і водопостачання також) дірява, як решето. Під землею течуть справжні ріки з окропу, за які, до речі, сплачено із нашого карману.

Цей провал на Новосалтівському ринку коштує близько 1 мільярда гривень. Приблизно саме стільки, на сьогодні, за рік витрачає КП ХТС, щоб компенсувати втрату води, яка виливається під землю із дірявої системи опалення.

Це результат багаторічного нехлюйського ставлення керівництва КП ХТС до виконання покладених на них посадових обовязків, зокрема, щодо проведення систематичних ремонтів тепломереж. Замість витрачання грошей, сплачених за опалення, на ремонти вони (гроші, не керівництво) зникають в невідомих напрямках, а саме КТ ХТС має багатомільярдні збитки.

Компенсувати ці збитки можна лише одним шляхом - із місцевого бюджету. Тобто із тих грошей, які ми з вами сплатили в бюджет міста у вигляді податків. Бо інший шлях це оголосити КП ХТС банкрутом і продати його, разом із всією системою опалення, з аукціону.

І де наступного разу у Харків'ян, в буквальному сенсі, розверзнеться земля під ногами ніхто не знає! На сьогодні кожен з нас, перебуваючи на вулиці, що хвилини ризикує провалитися під землю і не просто поламати кістки, вбитись насмерть, чи потонути, а зваритися заживо в окропі.

Довіряй ділам!
Зварись в окропі!

Олександр Зарайський

Tags: Жесть!, Политика, Экономика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 12 comments

Recent Posts from This Journal