Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Крузак для неефективного київського КП

Тут Дирекція Будівництва Шляхово-Транспортних Споруд Києва збирається собі купити новеньку 4-літрову сріблясту Тойоту Ленд Крузер у майже максимальній комплектації Prestige+ за 53 тисячі доларів.

Цю інформацію знайшов Сергій Пасюта на цьому тендері.Нагадаю, що це Комунальне підприємство є, по суті, розпорядником грошей киян на будівництво у Києві різних мостів та інженерно-транспортних споруд.

Основна задача дирекції, як Замовника будівництв - контролювати якість робіт і витрату коштів. І роблять це вони - аби як!

Ось для прикладу крупні факапи КП за останній рік на будівництві Подільського моста, які першими помічали - ми активісти:

— Не побачили, що підрядник підвішує старі іржаві ванти. Нові ванти дозамовили і змонтували тільки після скандалу, який підняли ми - активісти.
— Не побачили у червні укладання непроектного асфальту неправильної товщини на з'їзді на Набережно-Рибальську, який прогнозовано зліз після липневих злив. У вересня цей асфальт демонтували і минулого тижня поклали новий шар.
— Не побачили встановлення освітлення, яке не погодили з КП "Київміськсвітло". Тепер невідомо, чи можна світильники включити в єдину автоматизовану систему освітлення міста.

Тому краще б ці гроші Дирекція витратила на системи відеоспостереження, щоб краще слідкувати за будівництвом своїх об'єктів.

Виталий Селик

Tags: Пиздец, Экономика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments