Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Крузак для неефективного київського КП

Тут Дирекція Будівництва Шляхово-Транспортних Споруд Києва збирається собі купити новеньку 4-літрову сріблясту Тойоту Ленд Крузер у майже максимальній комплектації Prestige+ за 53 тисячі доларів.

Цю інформацію знайшов Сергій Пасюта на цьому тендері.Нагадаю, що це Комунальне підприємство є, по суті, розпорядником грошей киян на будівництво у Києві різних мостів та інженерно-транспортних споруд.

Основна задача дирекції, як Замовника будівництв - контролювати якість робіт і витрату коштів. І роблять це вони - аби як!

Ось для прикладу крупні факапи КП за останній рік на будівництві Подільського моста, які першими помічали - ми активісти:

— Не побачили, що підрядник підвішує старі іржаві ванти. Нові ванти дозамовили і змонтували тільки після скандалу, який підняли ми - активісти.
— Не побачили у червні укладання непроектного асфальту неправильної товщини на з'їзді на Набережно-Рибальську, який прогнозовано зліз після липневих злив. У вересня цей асфальт демонтували і минулого тижня поклали новий шар.
— Не побачили встановлення освітлення, яке не погодили з КП "Київміськсвітло". Тепер невідомо, чи можна світильники включити в єдину автоматизовану систему освітлення міста.

Тому краще б ці гроші Дирекція витратила на системи відеоспостереження, щоб краще слідкувати за будівництвом своїх об'єктів.

Виталий Селик

Tags: Пиздец, Экономика
Subscribe

 • Філіппінка створила Youtube-канал про українську кухню

  Вважаю, треба підтримати переглядами! відео на ютуб Декілька рецептів ще є тут: The Filipina Baba.

 • Право на ремонт

  Пишут, закон с названием "Право на ремонт" начал действовать в 27 странах ЕС с 1 марта 2021 года. Что он означает? Что производители техники…

 • Пройдёмте в номера

  Первый в мире космический отель будет открыт на станции "Вояджер", которую начнут собирать на околоземной орбите в 2025 году. А первые туры туда…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments