Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Їдемо з нами провідати Володимира Зеленського в лікарні?

21 листопада ми дружно сідаємо в автівки та рушаємо до Зеленського. Пора побажати президенту міцного здоровлячка не лише у Фейсбуці, а й поруч з його палатою у клініці «Феофанія».21 листопада — 7 річниця початку Революції Гідності. Ми вважаємо, що період полум'яних виступів під Стелою минув. Настав час говорити з президентом напряму.

Нас втомило делегування влади таким виродкам як Єрмак чи Татаров, втомили регулярні ватні випади партії влади, втомила брехня про «робочі стосунки із західними партнерами» та казочки про транш МВФ. Через місяць буде рік як Ріфмастер сидить за ґратами. Та півтора роки як «ефективний міністр» Аваков тимчасово на посаді. Прямо зараз ми чуємо про нові обшуки у волонтерів та ветеранів. Прямо зараз ми бачимо, як влада шукає кошти, щоб профінансувати обов'язкові статті бюджету. Прямо зараз ми бачимо, як Шмигаль ставить підніжку бізнесу, а податкова його добиває.

І поки Зеленський ображається у фейсбуці на жарти, комусь взагалі не до сміху. Наприклад, лікарям чи пацієнтам, чиї гроші перетворились в асфальт не найкращої якості.

Ми пропонуємо взяти вам з собою шматочок асфальту як подарунок президенту. Зеленський може робити з ним що завгодно. Може обкластись та перевірити, чи має асфальт цілющі властивості. Може спробувати пояснити європейським партнерам, що саме так виглядають «заходи щодо протидії коронавірусній інфекції». Байдуже. Беріть друзів та тих, хто буде без автомобілів.

Демократична Сокира приєднується до акції Руху опору капітуляції та інших проукраїнських сил.

21 листопада, субота.
Збір о 14:00 на Європейській площі, звідки вирушимо автоколоною до Феофанії.

До зустрічі.

Сторінка заходу на фб

Tags: ДемСокира, Зеленский, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments