Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Врятуй дошкільнят від мракобісся!

Проект "Сокирою в освіті" просто зараз закликає вас доєднатися до громадського обговорення програми дошкільної освіти. І це дуже важливо, бо без вашої уваги вже скоро українських дошколят можуть почати вчити просто адовому трешу.

Подивитися на "базовий компонент дошкільного виховання" — можна тут.


Сучасне життя нам доводить, що краще ти в сокирі, ніж сокира в тобі. Тобто краще робити усе можливе, щоб добитися змін потрібних саме тобі на політичному рівні, бо інакше ці зміни зроблять за тебе, і далеко не факт, що в твоїх інтересах.

Не хочете щоб ваших дітей з раннього дитинства вчили довколарелігійній єресі? Хочете, щоб дітей сприймали, як особистостей і не гнобили, не ламали і не нищили їх індивідуальність повсякчас?

Саме зараз у вас є нагода вплинути на це. Учора тво Міністра плагіаточної викотив цікаву новину, про те, що нині МОН разом з ЮНІСЕФ оголосили про проект НУМО, який має синхронізувати дошкільне виховання і шкільне навчання. А ще він оголосив про початок громадського обговорення такого собі документу — «базовий компонент дошкільного виховання».

Це якраз той компонент, який визначатиме основні принципи дошкільного виховання, дасть дошкільняцтву певний розвиток і напрямок і нарешті пов'яже дошкільне виховання з НУШем. Якщо ще простіше, то за цією реформою діти перестануть двічі вчити одне й те саме, спочатку в садочку, а потім ще й у школі.

Зміни в дошкільняцтві необхідні. І це слід було запускати ще разом зі стартом НУШ, але вже як є. Зміни впроваджують зараз.

Громадські обговорення цього документу дуже важливі для суспільства, принаймні для тієї частини, яка планує народжувати дітей, або вже понарожала. Всі пропозиції і зауваження від громадськості розглядатимуть і прийматимуть до 26 листопада. Тобто, у громадськості десять днів щоб запропонувати свої зміни до цього документу.

Я вже почала його читати. І на пункті про «сімейні традиції» в розділі «Цілі» навіть вийшла на орбіту прямо з палаючої табуретки. Дуже важливо з усім викладеним в документі уважно розібратися. Бо потім будуть розбиратися з нами і нашими дітьми.

Що я пропоную?

Єднаймося, браття і сестри, у правому лібералізмі. Давайте разом уважненько придивимося до цього «базового компоненту», внесемо свої пропозиції у терміни вказані МОНом. І зробимо дошкільну освіту great again.

Отже, хто зі мною? Давайте, шановне батьківство та вихователі, педагоги, адміністратори, менеджери і дизайнери разом перечитаємо то всьо і запропонуємо свої зміни. Бо будьте певні, поки ми тут ржатимем і палатимем за сімейні цінності, усякого роду традиціоналісти, та радикальні віряне московської церкви змінять все у відповідності до своїх переконань і світогляду, позаяк, в міністерстві ще з давніх часів надзвичайно потужне релігійне лобі.

Але ми повинні зробити так, щоб почули і нас.

Позначтеся в коментах, якщо готові додатися до робочої групи, якщо готові читати, аналізувати і пропонувати. Документ невеликий, лише 45 сторінок.

Підтримати донатами проект «Сокирою в освіту» можна тут.

Татуся Бо, спікерка Демократичної сокири з питань освіти, культурки і вже не фізкультурки.

Зауваження та пропозиції до проєкту пропонується направляти до 26 листопада 2020 року поштою та електронною поштою за адресами: Міністерство освіти і науки України, директорат дошкільної, позашкільної та інклюзивної освіти, пр. Перемоги, 10, м. Київ, 01135, тел. (044) 481-32-00, e-mail: domon@mon.gov.ua (Нерянова Світлана Іванівна, начальник відділу дошкільної освіти головного управління дошкільної, позашкільної та інклюзивної освіти директорату дошкільної, позашкільної та інклюзивної освіти).

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments