Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Історія про те, як Ізраїль купив* 1.5 мільйони доз російської “вакцини” Супутник-5

*але то не точно.

Днями я наткнувся на коментар, що Ізраїль купив російську вакцину від коронавірусу. Я почав шукати лінки, і потім в стрічці я знайшов таки допис з новиною, що мала голосний заголовок "В Ізраїль доставили 1.5 мільйони доз російської вакцини від COVID-19."Відомий факт, що люди, як правило, не читають далі заголовків.
Але ми ж не такі?
Тож при переході на сторінку новини, ми там бачимо що?Тільки те, що ізраїльський медичний центр “Хадасса” отримав підтвердження, що він МОЖЕ закупити й доставити вакцину в найближчі місяці.
Якщо МОЗ Ізраїлю її схвалить та затердить.

Далі там іде ода вакцині і російській науці.
І що саме прекрасне, там вони пишуть, що деякі західні вчені і навіть вчені з Ізраїлю застерігають від використання вакцини доки не буде все підтверджено на міжнародному рівні. Але директор “Хадасса”, Ротштейн заявив, що не час бути скептиками. Що на адресу російської техніки й науки багато звинувачень. І головний факт що свідчить на користь вакцини - це її назва. Далі цитата:

"Але якщо ви пам’ятаєте, той факт, що вони назвали її "Супутник-5", означає сказати світові: "Пам’ятайте, хто першим був в космосі" Росія могла би бути дуже продвинутую."

Розумієте?
Достатньо правильної назви.

Далі там згадують путіна і менш цікаві деталі.
Єдине що ще важливо, що цей медичний центр збирається закупити вакцину сам, без державних коштів.

Ця стаття є більш менш повним перекладом з іншого ресурсу "The Jerusalem Post". Чого там не було, так це того, що Хадасса має московське відділення в сколково (де до речі і була розроблена ця вакцина). Короткий пошук по директору “Хадасса”, Ротштейну видав його російське інтерв'ю з одами росії.

Ну і як вишенька на торті - ресурс The Jerusalem Post. Мені стало цікаво пошукати щось про них. Ледве не найстаріше ізраїльське видання, засноване в 1932 році.

Далі цитата з WIKI:

"До 1989 року «Джерусалем пост» мала сильний лівий ухил. Після того, як її придбав Конрад Блек, вона стала правою, що призвело до втрати колишніх читачів — її наклад скоротився вдвіч. ..... 2004 року газета знову змінила власників і політичну орієнтацію".

Мені стала цікава ось ця зміна політичної орієнтації в 2004-му році. Трохи гуглу і ми знаходимо новину про те, що "The Jerusalem Post" викуплена ізраїльською корпорацією "Новости”.

"Как известно, издательский дом «Новости» является владельцем нескольких русскоязычных и местных газет, наиболее тиражной из которых является еженедельник «Новости недели», выходившая до недавнего времени ежедневно."

Ось такі ось пиріжки з котятами. Ти їх їси, а вони мявкають.

Тобто ось так новина з англомовного російського (хоч і ізраїльського) видання, про те що приватна клініка, яка має відділеня в росії, може закупити вакцину, якщо її схвалить ізраїльський МОЗ, стала новиною про те, що Ізраїль вже доставив 1.5 мільйони доз вакцини і прийшла в простір українського ФБ.

(c) Гай Фокс

Tags: Ой всё!, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Всем хороших выходных

 • Прибарахлився й пішов

  Міністра охорони здоров’я Максима Степанова хочуть відправити у відставку. Джерело: речниця голови ВРУ Дмитра Разумкова – Ольга Туній у Facebook…

 • «Машины для убийств»

  В Новой Зеландии тщетно пытаются избавиться от ежей, завезенных в страну британскими колонизаторами много лет назад. Животные напоминали им о садах…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments