Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Історія про те, як Ізраїль купив* 1.5 мільйони доз російської “вакцини” Супутник-5

*але то не точно.

Днями я наткнувся на коментар, що Ізраїль купив російську вакцину від коронавірусу. Я почав шукати лінки, і потім в стрічці я знайшов таки допис з новиною, що мала голосний заголовок "В Ізраїль доставили 1.5 мільйони доз російської вакцини від COVID-19."Відомий факт, що люди, як правило, не читають далі заголовків.
Але ми ж не такі?
Тож при переході на сторінку новини, ми там бачимо що?Тільки те, що ізраїльський медичний центр “Хадасса” отримав підтвердження, що він МОЖЕ закупити й доставити вакцину в найближчі місяці.
Якщо МОЗ Ізраїлю її схвалить та затердить.

Далі там іде ода вакцині і російській науці.
І що саме прекрасне, там вони пишуть, що деякі західні вчені і навіть вчені з Ізраїлю застерігають від використання вакцини доки не буде все підтверджено на міжнародному рівні. Але директор “Хадасса”, Ротштейн заявив, що не час бути скептиками. Що на адресу російської техніки й науки багато звинувачень. І головний факт що свідчить на користь вакцини - це її назва. Далі цитата:

"Але якщо ви пам’ятаєте, той факт, що вони назвали її "Супутник-5", означає сказати світові: "Пам’ятайте, хто першим був в космосі" Росія могла би бути дуже продвинутую."

Розумієте?
Достатньо правильної назви.

Далі там згадують путіна і менш цікаві деталі.
Єдине що ще важливо, що цей медичний центр збирається закупити вакцину сам, без державних коштів.

Ця стаття є більш менш повним перекладом з іншого ресурсу "The Jerusalem Post". Чого там не було, так це того, що Хадасса має московське відділення в сколково (де до речі і була розроблена ця вакцина). Короткий пошук по директору “Хадасса”, Ротштейну видав його російське інтерв'ю з одами росії.

Ну і як вишенька на торті - ресурс The Jerusalem Post. Мені стало цікаво пошукати щось про них. Ледве не найстаріше ізраїльське видання, засноване в 1932 році.

Далі цитата з WIKI:

"До 1989 року «Джерусалем пост» мала сильний лівий ухил. Після того, як її придбав Конрад Блек, вона стала правою, що призвело до втрати колишніх читачів — її наклад скоротився вдвіч. ..... 2004 року газета знову змінила власників і політичну орієнтацію".

Мені стала цікава ось ця зміна політичної орієнтації в 2004-му році. Трохи гуглу і ми знаходимо новину про те, що "The Jerusalem Post" викуплена ізраїльською корпорацією "Новости”.

"Как известно, издательский дом «Новости» является владельцем нескольких русскоязычных и местных газет, наиболее тиражной из которых является еженедельник «Новости недели», выходившая до недавнего времени ежедневно."

Ось такі ось пиріжки з котятами. Ти їх їси, а вони мявкають.

Тобто ось так новина з англомовного російського (хоч і ізраїльського) видання, про те що приватна клініка, яка має відділеня в росії, може закупити вакцину, якщо її схвалить ізраїльський МОЗ, стала новиною про те, що Ізраїль вже доставив 1.5 мільйони доз вакцини і прийшла в простір українського ФБ.

(c) Гай Фокс

Tags: Ой всё!, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments