Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Якщо ви раптом забули про радощі соціалізму

За даними The Wall Street Journal рішення про те щоб не випускати на IPO компанію Джека Ма "Ant" прийняв особисто лідер китайський комуністів Сі Дзінпін.

За словами видання, сам Джек Ма повідомив, що лідер комуністичного Китаю сказав дослівно що "успіх не повинен походити від нього".

Варто нагадати, що припинене IPO мало стати найбільшим у світовій історії (близько 34 мільярди доларів). Це зробило б Джека Ма одним із найбагатших людей світу.

Однак найбільше варто пам'ятати те, що комуністи і соціалісти завжди намагаються вручну контролювати хто досягає успіху і хто має право отримувати винагороду за важкупрацю та підприємницький талант.

Від ворожих дій з боку китайської компартії одного із найвідоміших у світі підприємців не врятувала його супер-лояльна до партії риторика. Статки підприємця та обороти його компанії відверто лякають КПК.

Це хороше нагадування про реальність комунізмів і соціалізмів тим, хто думає, що можна якось "пропетляти" від контролю тоталітарних урядів і тоталітарних ідеологій.

Останній Капіталіст via Андрій Зінченко

Tags: Политика, Экономика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments