Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Кто на самом деле "фейк ньюс" и кто раскалывает странуТрамп не вперше називає американські вибори «фальшивими». У 2016 році, коли сенатор Тед Круз переміг на праймеріз Республіканської партії в штаті Айова, Трамп так само, як зараз, верещав, що вибори нечесні (дивіться перший коментар).

Взагалі, саме завдяки конспірології Трамп має таку величезну кількість прихильників. Пам‘ятаєте інших кандидатів-республіканців - Джона МакКейна, Мітта Ромні - хіба можливо порівняти їх з Трампом? Але жоден з них і близько не отримав такої шаленої підтримки, яку має Трамп. Бо прихильники бачать Трампа як несистемного політика, який не боїться казати те, про що мовчать інші.

Але що саме він каже?

Ну, наприклад, під час передвиборчої кампанії 2016 року Трамп казав, що Обама насправді народився в Кенії, і тому не мав права бути президентом США. Він чудово усвідомлював, що ця огидна расистська брехня додасть йому прихильників.

Потім він казав про те, що американські журналісти - вороги народу. Американські спецслужби готують заколот проти нього. Бін Ладен насправді живий, а Обама допоміг йому сховатись. Лікарі брешуть про вірус. Носіння маски розповсюджує вірус. Американські вибори - це фальшивка.

Часто кажуть: не важливо, що каже Трамп, а важливо, що він робить. Але це не правда. Слова президента США мають значення. Після чотирьох років його президентства мільйони американців не вірять нікому, навіть улюбленому Fox News, який був головним рупором трампізму. Не вірять в американську систему, в демократію. Живуть у власних бульбашках фейкових новин і вигаданої реальності.

І це прямий результат діяльності президента, який розповсюджує конспірологію, дезінформацію і, так, російську пропаганду. Нікому ще не вдавалось настільки розділити і зневірити американську націю. Президенство Трампа - це величезна поразка США і трагічна сторінка в американській історії.

Павло Гінтов

Быть лидером это значит пользоваться доверием огромного количества людей. И если ты регулярно несешь херню - то это высшая демонстрация идиотизма.Фото 1 - Тысячи людей за Трампа и против масок – в Вашингтоне прошел масштабный митинг.
Почему? Потому что Трамп регулярно говорил что Ковид это херня, маркетинговый ход, ага.Фото 2 - Медсестра из Южной Дакоты: в госпитале лежат люди которые не верят что #COVID19 существует, говорят его придумали Демократы.
Опять же почему - потому что Президент постоянно толкал месседж в массы что в масках ходят только идиоты, что во всем виноваты Демократы.

Так как политика это игра эмоций, а не фактов - то люди безаговорочно верят своему "герою". Вот если Трамп так сказал, значит так и есть. Думаю мне не нужно вам объяснять это на примере украинских политиков, верно?

Трамп это прекрасно знает, но все равно говорит ересь. Потому что ему просто насрать.

Mark Savchuk

Tags: #covid19, Политика, Трамп
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 145 comments