Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Вдаримо популізмом і імітацією по популізму і імітації!Те, що «карантин вихідного дня» – це популізм і імітація боротьби із пандемією, і я, і партія вже написали. Тут зрозуміло.

Тепер по Садовому.

Рішення Кабінету Міністрів вводить «карантин вихідного дня» з такими словами: «В період з 00 годин 00 хвилин суботи до 00 годин 00 хвилин понеділка». Тобто у визначенні днів немає термінів «вихідні» чи «робочі».

Рішення виконкому Львівської міськради за підписом Садового дозволяє, цитую, «роботу з 07:00 до 22:00... <далі перелік суб‘єктів господарювання: кафе, ресторанів, ринків і так далі> ...та оголосити робочими днями вихідні дні суботу та неділю».

Ще раз. У рішенні Кабміну визначається, що кафе, ресторани і так далі мають бути зачинені з першої секунди суботи до останньої секунди неділі. Байдуже, робочі це дні чи вихідні. Субота настала – закривайтеся. Неділя закінчилась – відкривайтеся. Все просто.

Садовий вписує оте своє «оголосити робочими днями вихідні» тільки для видимості того, що він хитро обійшов рішення Кабміну. Насправді він його не обійшов, а тупо на нього поклав. Більше того, поклав відкрито і нахабно, у першу чергу заради власного піару перед другим туром виборів.

Йому можна аплодувати – бо красивий піар-хід. Можна казати, що завдяки цьому львівські підприємці хоч трохи зароблять і не всі вони закриють бізнес – це правда, і я радий за них. Киянам так не пощастить, і рестораторам більшості міст також.

Але з тим же успіхом мер міста може сказати, наприклад, під час мобілізації, що у їхному місті рік іде за два, і тому нема нікого мобілізовувати – бо всі вже застарі. Або сказати, що у його місті тепер діє календар друїдів і тому мобілізація з першого лютого, умовно, 2021 року неможлива, бо за друїдським календарем зараз 6835 рік. Логіка буде такою ж самою. Дрібне мухлювання, що наче димовою завісою скриває банальний саботаж.

Рішення Кабміну ідіотське. Просто ідіотське. Я повністю підтримую протест рестораторів, яких це рішення тупо вбиває. І є способи обійти цю заборону – саме обійти, а не порушувати закон, бо dura lex sed lex. І особисто я буду аплодувати цим обхідним шляхам – якщо букву закону не буде порушено.

Але коли мер великого у всіх сенсах міста під приводом захисту бізнесу відкрито кладе на закон заради передвиборчого піару – це огидно і може мати дуже, дуже погані стратегічні наслідки. І аплодувати цьому точно не слід.

Dixi.

Юрій Гудименко

Tags: Ой всё!, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 18 comments