Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Пролетая над гнездом Медведчука

Медведчук знову запускає цілоденний телемарафон про Сороса і, гарантую, це знову буде нікчемна посередність за все золото світу. І от я згадав круту історію про те, як бездарно росіяни витрачають гроші на пропаганду.

Коротше кажучи, слухайте.

У серпні композитор Бистряков (автор пісні «Куда уехал цирк»), блогер Коцаба (встиг посидіти за держзраду) та кілька ноунеймів записали кліп-звернення до Зеленського.

(Чому я таке дивлюся, запитаєте? Ну, в кожній роботі є свої мінуси і мене вони такі)

Пісня бездарна: щось про заборону російської мови, убитих дітей Донбасу, тарифи і бандитів з Євромайдану. З римами на рівні «Дєньжонок-душонок». Що, мовляв, ми пішли на вибори, скинули баригу, а ти, Зеленський, нас зрадив. Ну шо же ти, Зєленскій, ігрушку новую нашол.

Але найцікавіше – інше.

Дія кліпу відбувається в напівзруйнованій будівлі, яка символізує чи то стан Донбасу, чи то умови, до яких Зеленський довів російськомовних українців. Відеоряд – співаки у різних позах страждають в камеру на фоні цих стін. Один зі співаків, до речі, родом з Козятинського району, що особливо прикметно для мене як консула Козятина у Києві.

І от, коли глядач вже мав би перейнятися емпатією до цих мучеників і страстотерпців, коли слухач мав би возгоріти яко неспалимий кущ у ненависті до гнид при владі, на фінальній коді камера з дрону нам дає загальний план зруйнованої будівлі, в якій стоять усі ці страждальці разом. І ми бачимо, що це за будівля.

Давайте як в Задорнова: ну що, ви готові? Набрали повітря? Готові?Виявляється, весь час вони були в недобудованому корпусі Психлікарні ім. Павлова.

Ще раз.

Нам 5 хвилин транслюють людей, які співають про утиски російськомовних і злочини бандерівців, а потім показують, що всі вони були у психлікарні.

Я давно намагаюся це осягнути. Хтось запропонував цю ідею. Хтось її затвердив і дав на це гроші. Півтора десятка чоловік знімали і знімалися. Ще півдесятка правили відео. І нікому на жодному з етапів не прийшло в голову, що щось не так. Що людина з Києва може побачити у цьому відео лише те, що Бистряков, Коцаба і навіть співак родом з Козятинського району – це пацієнти психлікарні, а їх меседжі – марення хворих.

Коли я дивлюся на такі відео, коли вмикаю телемарафони Медведчука, мені неприємно і приємно водночас. Неприємно, бо розумію, що люди, які ведуть з нами війну, володіють на порядки більшими ресурсами, ніж ми. Приємно, що ці люди часто настільки бездарні та нікчемні, що різниця в ресурсах подекуди нівелюється. І це допомагає війну не програти.

На тому й стоїмо.

Хіба оцей співак родом з Козятинського району мене хвилює… Сподіваюся, це була його ідея – про психлікарню. Сподіваюся, він намагається розвалити їх зсередини. Успіхів йому.

Sashko Kulchytsky

Tags: Дебилыблть, Политика, Творчество душевнобольных
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Йому можна, вам ні

  Інколи я гуглю, що трапилося із винуватцями тих чи інших резонансних злочинів. Десь місяць-два тому скажений антивакс в Маріуполі розніс сокирою…

 • В лоскуты

  (c) Фил

 • Этот смех у нас властью зовётся

  Дмитрий Земляной: Поясняю за Чауса. Чаус — это угольно-черный черт, на котором негде клейма ставить. Это судья, который засуживал автомайдан. Он…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 14 comments

Recent Posts from This Journal

 • Йому можна, вам ні

  Інколи я гуглю, що трапилося із винуватцями тих чи інших резонансних злочинів. Десь місяць-два тому скажений антивакс в Маріуполі розніс сокирою…

 • В лоскуты

  (c) Фил

 • Этот смех у нас властью зовётся

  Дмитрий Земляной: Поясняю за Чауса. Чаус — это угольно-черный черт, на котором негде клейма ставить. Это судья, который засуживал автомайдан. Он…