Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Зеленський хоче собі повноваження Януковича

Представник президента в Конституційному Суді Федір Веніславський в інтерв’ю «Радіо Свобода» заявив, що українці потребують «сильного лідера», тому потрібно змінити Конституцію і повернутись до президентсько-парламентської республіки з широкими повноваженнями Зеленського, як це було за Януковича в 2010 році.

Ось так виходиш на Майдан, щоб відстояти європейські принципи демократії та свободи, змушуєш кривавого диктатора накивати п’ятами до Ростова. Потім 5 років захищаєш державу від вторгнення Росії, паралельно розвиваючи демократію і втілюючи демократичні реформи. Президент в цей час віддає частину повноважень заради децентралізації і інших важливих реформ, повертається парламентсько-президентська республіка.

Аж тут на брехні та маніпуляціях до влади доривається Зеленський, який хоче тепер відкотити все назад і наділити себе диктаторськими повноваженнями, бо йому здається, що українці хочуть «сильної руки» як в Білорусі чи Росії.

Такої стрімкої узурпації влади і такого цинізму від президента та його оточення в Україні ще не було.

Зелені чоловічки

Tags: Зеленский, Мрази, Пиздец, Политика
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 50 comments