Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Практично ідеальний комунізм

Що цікаво, в комуністичній Кампучії не було культу особи як у всіх інших схожих тоталітарних режимах. Не вивішувалися на кожному кроці портрети Пол Пота.

Більше того, він забороняв себе фотографувати. За порушення цього правила забивали мотиками. Вождем, народним лідером, провідником він себе теж не називав. Його кликали "товариш №87" або максимум "Перший Старший Брат."

Взагалі то, він найбільше зі всіх по суті наблизився до побудови справжнього комунізму. Грошова система була ліквідована, приватна власність, сім'я як інститут теж, інтелігенція винищена як клас. Всі були рівними (по нижній межі звісно), жили "дружно" в бараках, їли з одного котла, а вела цей весь темний нарід до світлого майбутнього народна революційна організація, якій важко дорікнути в розкошуванні, заграванні з капіталізмом, квазірелігійності чи квазімонархізмі.

Результат на лице - близько чверті населення країни знищено. Ніхто більше таких результатів не досягав. Чим ближче до комунізму - тим більше жертв. Факти - вперта річ.

Andriy Dankovych

Tags: Совок
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 14 comments