Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Отже, результати

Вчора офіційно закінчився перший етап місцевих виборів. ТВК більшості міст і громад підвели і оприлюднили результати волевиявлення, офіційні результати ДемСокири тут. Виборчій процес ще не завершився до кінця: у деяких містах ще будуть обирати мера у другому турі.

Але для нас ці вибори закінчилися.

Почнемо з поганих новин. "Демократична Сокира" як політична сила не пройшла до місцевих органів влади у жодному населеному пункті.

Звичайно, повністю відповідальною за цей результат є Політична Рада «Демократичної Сокири». Виправдань можна знайти море, але факт є факт: мандати не здобуто. Це означає, що і відповідати перед виборцями буде Політична Рада «Демократичної Сокири», яка у повному складі піде на перевибори найближчим часом. Кожний прихильник партії зможе висловити підтримку або недовіру лідерам партії, проголосувавши за них або підтримавши нові обличчя. Ми знаємо, що в Україні так не прийнято. Але ми – справжня партія, а справжні партії роблять саме так.

Отже, найближчим часом ми поставимо на голосування правила виборів до Політради, які у тому чи іншому варіанті будуть затверджені партійцями і вступлять у силу на ці та всі наступні вибори до головного політичного органу партії. Після цього буде створена виборча комісія і почнеться прийняття заявок від кандидатів до Політради з програмою розвитку партії і необхідних для цього реформ. Ми б хотіли, аби у виборах прийняли участь якомога більше партійців з числа тих, що вже займають у партії керівні посади, від лордів київських кланів та керівників регіональних осередків та їхніх заступників до чинних вождів та міністрів, або є нашими активними прихильниками, що витрачають на поширення праволіберальних ідей багато часу, енергії та ресурсів. А після висунення кандидатів та передвиборчих перегонів пройдуть вибори за раніше затвердженими вами правилами. П'ятеро переможців отримають крісла членів Політради та будуть працювати на благо України та партії на межах своїх можливостей.

Тепер щодо хороших новин.

«Демократична Сокира» довела Україні, що вона існує як політична партія. Сотні сокирян взяли участь у місцевих виборах особисто, подолавши соціофобію та відразу до політики. Тисячі сокирян підтримали їх, агітували за них та спонсорували передвиборчу компанію. Десятки тисяч українців проголосували за них та за нашу партію. Це були найбільші загальнопартійні навчання з роботи із виборцем, і вони пройшли дуже успішно – адже виявилося, що сотні справжніх бійців готові вийти уперед заради своїх ідей та заради мрії про Україну майбутнього.

Це дуже круто! І кожний голос за «Демократичну Сокиру» – найкраща винагорода та визнання для тих, хто брав участь у цій кампанії.

Величезні олігархічні партії, які засіяли всю Україну білбордами, скупили телевізори та радіохвилі, витратили мільйони на рекламу та гречку, отримали значно менший результат, ніж ми. Вони демотивовані та скиглять. А ми ні. Ми знаємо, що в ідеологічних партій – таких, як наша – все ще попереду в Україні. Адже тільки вони можуть врятувати країну, не йдучи на компроміси з олігархами та зовнішнім ворогом – Росією.

Ми хочемо привітати всі проукраїнські партії, які здобули позитивні результати на виборах: "Європейську Солідарність", "Голос", "Українську Галицьку партію", УДАР та багато інших. Окремо хочемо висловити привітання нашим колегам із партії "Сила людей", які перемогли у декількох містах та ОТГ, маючи такі ж мізерні бюджети та ресурси, як і ми. Ви круті!

Ми хочемо привітати також наших "сокирян", які зайшли у ради по списках дружніх партій, з якими було досягнуто публічні домовленості про спільний похід єдиним списком. Ви чудово відпрацювали на виборах, але це було лише початком п'ятирічної роботи в умовах нечуваної кризи. Вітаємо кожного з вас, тримаймося разом!

Ми вдячні кожному, хто допомагав нам на виборах. Кожному з тисяч наших донорів, без яких про участь у виборах не мало бути й мови. Кожному активісту, який роздавав листівки. Кожному спостерігачу на дільницях. Кожному працівнику виборчого штабу. І, беззаперечно, кожному з наших кандидатів. І ми, і всі наші прихильники бачили вашу самовіддану працю.

Ви неймовірно круті – кожен окремо й особливо всі разом як єдина команда. Дякуємо вам!

Ми вважаємо, що на цих виборах, якщо говорити футбольними термінами, наша команда зі статусу аутсайдерів піднялася ближче до середини турнірної таблиці. Так, до чемпіонства ще далеко. Але ніхто не обіцяв, що поширювати праволіберальні ідеї в Україні буде легко. Завдяки цій кампанії тисячі й мільйони людей почули про наші ідеї. Ми не припускаємо навіть думки про те, щоб скласти руки. Гра іде вдовгу, і перемогою в ній є не стільки разовий результат, скільки неухильний поступ вперед. Нехай ні жар, ні холод не спинить вас!

Все тільки починається.
Ваша Політрада Партії «Демократична Сокира».

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments

Recent Posts from This Journal