Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

ДемСокира аналізує законопроект про зброю від СН

Поки ми офігівали від щоденних новин про КСУ, місцеві вибори та заливання асфальтом ковіду, народні обранці таки підготували нам свій законопроект про зброю.Що можна сказати про нього на перший погляд?

Нічого хорошого про нього не можна сказати.

По-перше, кричущі помилки у нардепа на інфографіці. Наприклад, гладкоствольна зброя у нас дозволена для придбання з 21 року, а нарізна з 25, а не те, що там написано.Виникає питання: то ценз таки знижено(як кажуть цифри) чи залишено без змін(як каже текст)? І не треба виправдань, що це робила неписьменна секретарка, такі помилки від законотворця неприпустимі у будь-якій країні.

По-друге, таки дозволено до придбання громадянами короткоствольну нарізну зброю. Раніше вона була де-факто заборонена тільки прописаною у наказі 622 мінімальною довжиною зброї та ствола.

Не поспішайте радіти, для її придбання вам має бути 28 рочків (а чому 28, а не 29 чи 27), дехто і не доживає до цього віку; а по-друге, носіння зброї є згідно цього закону забороненим! Тобто захищатись своєю зброєю там, де це може вам знадобитись(не за місцем її зберігання), ви не зможете!

Спіткали вас лихі люди на вулиці, у поїздці, у лісі — згадайте, що у вас лежить удома Глок-17, наберіть повітря у груди і подякуйте за це нардепам і Арсену Борисовичу. Можливо, злочинці сповняться до вас повагою і втечуть.

Права на самозахист у громадян України, як і до цього, не повинно бути — вважають наші народні обранці.

Кому ж буде вигідна така всрата схема володіння короткостволом? Та ж стрільцям-спарцменам, які вже давно лобіюють саме право на короткоствол, а не на самозахист.Також, як ми бачимо, у законопроекті все ще присутні пристрої для відстрілу набоїв, споряджених гумовими кулями, себто «резина» у народі. Такі пристрої можна буде купувати з 21 року, тобто до настання права на придбання справжньої короткоствольної зброї. До чого це приведе? До того, що кількість цих небезпечних, в першу чергу, для свого власника, предметів на руках зменшуватись не буде.

А це означає, що люди будуть купувати собі хибне почуття безпеки і події, аналогічні тим, що трапились у Харкові, будуть повторюватись знову і знову.

Нагадаю, там власника гумострілу, який вирішив його застосувати, оточуючі забили пляшками до смерті. Не будемо розбиратися, хто там був винний, скажу лише, що гіршої реклами гумострілам годі й вигадати.

До речі, у інфографіці сором'язливо пропущена інформація щодо можливості володіння нічними прицілами, тепловізорами, глушниками та іншими приладами, що у першу чергу масово закуповуються саме цивільними волонтерами для використання у підрозділах ЗСУ.

Впевнений, що депутати і тут не змогли не впровадити покращення.

Лайк, репіст, суспільний розголос.

Єлісей Ходоловський, спікер Демократичної Сокири з питань самозахисту

Tags: ДемСокира, Политика, Слуги народа
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 45 comments