Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Демократична Сокира — хто ми такі?

Привіт. Це Демократична Сокира. І зараз ми трішки розповімо про нас — бо до нас щодня долучаються нові люди, і їм теж буде потрібно розібратися в нашій діяльності. Задля цього ми і зробили цю коротеньку статтю. А нашим прихильникам цей матеріал знадобиться, щоб поширювати серед друзів та знайомих! ;)То що таке Демократична Сокира?

Це — праволіберальний рух українців всього світу, та українська політична партія, зроблена “з нуля” з ініціативи “знизу”. То ж — ми не креатура олігархів, а об’єднання українців, які прагнуть досягнення спільної мети. А саме — будування зручної держави на засаді свобод людини — як економічної свободи, так і особистої. Більш детальний FAQ можна знайти за посиланням.

А що таке правий лібералізм?

Це ідеологія, що базується на принципі власних свобод людини — як в економіці, так і в особистому житті. Більш детально про це можна прочитати в вікіпедії, знайти крутезні статті в Гуглі, або подивитись наше відео:


відео на ютуб

Чому ви “ідеологічна” партія?

Тому що саме так має виглядати партія. На жаль, більшість українських партій будуються виключно як інструмент однієї (або декількох) осіб, для реалізації своїх амбіцій через парламентську владу. Згадайте більшість українських партій останнього десятиріччя? Деякі з них взагалі називаються ім’ям людини-засновника. Забери з них цю людину — партія розвалиться.

І, наприклад, подивіться на американські партії. Демократичній та Республіканській партіям декілька сотень рочків, і вони все так же живуть, як і раніше.

Демократична Сокира будується таким чином, щоб існувати дуже багато років. Та продовжувати діяльність, навіть якщо кожного з наших лідерів зненацька не стане в партії.

А що значить грасрутс-партія?

Ви, мабуть, помічали, що більшість українських політичних сил сприймаються громадянами як щось “далеке” та “високе”? Але це не про нас. Ми будуємо партію та громадський рух знизу — і кожний активіст в нас має величезне значення. Ми працюємо на гроші наших донаторів, і кожний українець може нам допомогти за бажанням — як власними зусиллями, так і фінансово.

Окрім того, усі важливі рішення ми приймаємо суто демократичним шляхом — голосуванням усіх наших прихильників у мобільному додатку.

Де знайти Демократичну Сокиру?

О, в нас є величезна-велич інформаційних ресурсів та каналів, щоб тобі точно було зручно отримувати від нас інформацію, то ж ось:

Сайт нашої громадської організації: https://sokyra.space

Саме цей сайт дозволяє нам збирати кошти на діяльність нашого руху — то ж можеш донатити, не вагаючись ;)

Сайт політичної партії “Демократична Сокира”: https://sokyra.party

На сайті можна заповнити форму активіста партії та розповісти, чим ти можеш допомогти!

Facebook – https://facebook.com/sokyra.space

Доречі, власні сторінки є і в наших регіональних осередків!

Telegram – https://t.me/D7_channel

Також, в нас є купа відкритих чатів, та навіть власний телеграм-бот, якого ти можеш додати до свого чатику, щоб підвищити градус ентропії в ньому — ось він: https://t.me/EntropyD7Bot

Instagram – https://www.instagram.com/demsokyra.party/

Youtube – https://www.youtube.com/c/ДемократичнаСокира

На нашому каналі ти можеш також дивитися наш чудовий гумористично-політичний проект “Сокира Шоу”, що виходить два рази на тиждень!

І не забудь встановити наш додаток:


Обирай те, що тобі більш подобається, шерь цей пост друзям та долучайся! Бо якщо ти не будеш робити політику, політика зробить тебе!

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

 • А теперь серьёзно

  Все мы знаем об эффекте "віслюка апокаліпсису", он доказан многократно на практике. Но мы не знаем, как добиться его однозначного срабатывания с…

 • Быстро сдулись

  Из "достигнутых целей" я вижу только "Северный Поток-2", за который опять начала топить Меркель, и на который закрыл глаза Байден. И это плохо,…

 • Як у 90-ті. У Північній Кореї може початися великий голод

  Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин закликав громадян готуватися до важких часів. На партійній конференції він порівняв нинішню ситуацію в країні з…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments