Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Американці починають ділитися враженнями від використання Starlink

Поки вони у захваті. За комплект в $ 500 чоловік в сільській місцевості отримав пройом 135 Мбіт/с, аплоад 25 Мбіт/с c затримкою ~ 21 мс. Із розрахунку що абонплата $ 99 / місяць - це просто чудово, враховуючи ціни на інтернет в США.

«Все зроблено виключно якісно, ​​і це працює значно краще, ніж я міг собі уявити. Таке відчуття, що це з майбутнього. (...) Я розміщував антену по всьому будинку, але завжди поруч із землею. Антена автоматично вирівнюється і орієнтується. При підключенні до джерела живлення завантаження становить приблизно 1 хвилину, потім потрібно від 1 до 15 хвилин, щоб правильно зорієнтувати пристрій.

Позиціонування виконується автоматично, так що це в основному plug & play. (...)

Я підключив смарт-телевізор Samsung 4K до мережі і кілька годин транслював через нього YoutubeTV і Amazon Prime Video. У YoutubeTV якість було HD +, з обмеженою буферизацией приблизно через 10 хвилин протягом менше секунди з перервами (YouTubeTV все одно робив це регулярно). Prime Video було в вищій якості, без перерв під час відтворення. (...)

З огляду на всі перешкоди для цього з'єднання на даний момент, я вражений тим, наскільки добре воно працює. Передача потокового відео, відеоконференції з малою затримкою та ігри - все це повністю доступно за допомогою цієї послуги. Навіть для бета-версії здається, що вони недооцінили можливості Starlink, тому я особливо радий»

Владимир Шапошников

Tags: Интересное
Subscribe

 • Нокиа против пресса

  видео на фейсбук Подозреваю, что она после этого ещё и работать будет. Просто пользоваться неудобно.

 • Лошадка!

  Гусеница вымирающего вида бабочек "Императорская молочница" из долины Кэррамбин, Золотой берег, Австралия.

 • Казка на ніч

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 15 comments

 • Нокиа против пресса

  видео на фейсбук Подозреваю, что она после этого ещё и работать будет. Просто пользоваться неудобно.

 • Лошадка!

  Гусеница вымирающего вида бабочек "Императорская молочница" из долины Кэррамбин, Золотой берег, Австралия.

 • Казка на ніч