Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Нарешті корисне використання коштівНа засіданні РНБО прийняли рішення доручити Кабінету міністрів виділити кошти з Фонду боротьби з коронавірусом на хабар для суддів Конституційного суду.

Про це повідомляє джерело в РНБО.

Відповідне розпорядження ініціював Володимир Зеленський під час екстреної наради РНБО.

“Мені здається, що боротьба проти корупції в Україні є моїм особистим пріоритетом, – цитує джерело слова Володимира Зеленського. – І я думаю, що рішення Конституційного суду закрити доступ до реєстру електронних декларацій прямо суперечить вже зробленим на сьогодні антикорупційним крокам. Підозрюю, у нас немає часу чекати. Треба робити швидкі, але адекватні до виклику кроки. На засіданні Кабміну ми виділимо з коронавірусного фонду необхідні гроші для мотивації усіх суддів Конституційного суду до прийняття потрібного рішення. Тому що, повторюсь, антикорупційні інституції повинні працювати. Ми повинні побороти корупцію і ми це зробимо.”

Крім того Зеленський заявив, що взяв під особистий контроль відкриття реєстру декларацій та відновлення доброчесності конституційного судочинства в Україні.

Олег Суховірський спеціально для сайту фейкових та сатиричних новин UaReview

Tags: Политика, Трололо
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments