Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Новини конституційної кризи

Зеленский предлагает ВР распустить судей КСУ, их решения признать «ничтожными», а доступ к декларациям чиновников уже открыт

Президент Украины Владимир Зеленский внес в ВР законопроект, согласно которому прекращаются полномочия всех действующих судей Конституционного суда Украины, а их решения 27 октября признаются «ничтожными» принятыми в условиях реального конфликта интересов.

Законопроект Зеленского предусматривает, что Закон Украины «О предотвращении коррупции» и Уголовный кодекс Украины будут действовать в старой редакции, то есть той, что действовала до принятия КСУ решения от 27 октября.

Конституційні парадокси: Хто рано встає, той першим дивується з проєту Закону про відновлення суспільної довіри до конституційного судочинства (реєстр. № 4288 від 29.10.2020 р.), внесений Президентом України. Ми недалеко від колапсу конституційного ладу:Дмитро Гурін: Простими словами про КСУ для тих, хто живе в світі рожевих поні зрадоперемоги.

— рішення оскаржити не можна
— рішення скасувати не можна
— судей звільнити не можна (суддя звільнюється 2/3 голосів суддів КСУ)
— судді призначаються на 9 років
— у суддів за Конституцією повний імунітет (за їх рішення)
— зміни до Конституції проходять погодження КСУ — тобто, зміну конституційних гарантій суддів КСУ мають погодити самі судді.

Це короткий витяг з Конституції для любителів таксистської експертизи.І додам від себе. Якщо Зеленський силою розжене КС, і тим самим зруйнує незалежну від нього судову гілку влади, в той же момент він з президента перетвориться на тирана, а Україна - на Білорусь чи Росію. Куди заведе ця стежка - марно вгадувати. Може тому раптом вискочили з небуття і підключились до протестів під КС Семенченко і Парасюк, вірні міньони Коломойського? Failed state, від якого відвернулась Європа, їх цілком влаштовує.

В той же час судді очевидно "оборЗєлі" і своєю діяльністю на усіх рівнях відкидують Україну в 90-ті роки. Потрібна реформа судової гілки влади, і щось мені підказує, що саме в цьому процесі з'являться нові політичні лідери.

Tags: Зеленский, Ой всё!, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 57 comments

Recent Posts from This Journal