Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Новини конституційної кризи

Зеленский предлагает ВР распустить судей КСУ, их решения признать «ничтожными», а доступ к декларациям чиновников уже открыт

Президент Украины Владимир Зеленский внес в ВР законопроект, согласно которому прекращаются полномочия всех действующих судей Конституционного суда Украины, а их решения 27 октября признаются «ничтожными» принятыми в условиях реального конфликта интересов.

Законопроект Зеленского предусматривает, что Закон Украины «О предотвращении коррупции» и Уголовный кодекс Украины будут действовать в старой редакции, то есть той, что действовала до принятия КСУ решения от 27 октября.

Конституційні парадокси: Хто рано встає, той першим дивується з проєту Закону про відновлення суспільної довіри до конституційного судочинства (реєстр. № 4288 від 29.10.2020 р.), внесений Президентом України. Ми недалеко від колапсу конституційного ладу:Дмитро Гурін: Простими словами про КСУ для тих, хто живе в світі рожевих поні зрадоперемоги.

— рішення оскаржити не можна
— рішення скасувати не можна
— судей звільнити не можна (суддя звільнюється 2/3 голосів суддів КСУ)
— судді призначаються на 9 років
— у суддів за Конституцією повний імунітет (за їх рішення)
— зміни до Конституції проходять погодження КСУ — тобто, зміну конституційних гарантій суддів КСУ мають погодити самі судді.

Це короткий витяг з Конституції для любителів таксистської експертизи.І додам від себе. Якщо Зеленський силою розжене КС, і тим самим зруйнує незалежну від нього судову гілку влади, в той же момент він з президента перетвориться на тирана, а Україна - на Білорусь чи Росію. Куди заведе ця стежка - марно вгадувати. Може тому раптом вискочили з небуття і підключились до протестів під КС Семенченко і Парасюк, вірні міньони Коломойського? Failed state, від якого відвернулась Європа, їх цілком влаштовує.

В той же час судді очевидно "оборЗєлі" і своєю діяльністю на усіх рівнях відкидують Україну в 90-ті роки. Потрібна реформа судової гілки влади, і щось мені підказує, що саме в цьому процесі з'являться нові політичні лідери.

Tags: Зеленский, Ой всё!, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 57 comments