Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Заява D7 щодо ситуації з кандидатом в Броварах

Щодо ситуації із кандидатом від «Демократичної Сокири» у місті Бровари, який виявився виконавцем «опитування» партії «Слуга народу».

Спеціально сформована партією комісія, дослідивши доступні дані і поспілкувавшись із активістами та іншими кандидатами у Броварах, виявила наступні факти:

Кандидат Татаренко є власником фірми «The media», яка займається виготовленням та розміщенням рекламної продукції.

Кандидат Татаренко як керівник компанії «The media» після входження до списку партії уклав угоду з партією «Слуга народу» на проведення злочинного «опитування» президента Зеленського.

Тим самим кандидат Татаренко порушив не тільки моральні принципи члена «Демократичної Сокири», але й нашу головну домовленість: рішення загального голосування партійців у додатку має бути виконано і не може бути оскаржено. У голосуванні ж партійці більшістю обрали варіант «Перешкоджати «опитуванню» Зеленського».

Про укладання угоди з партією «Слуга народу» кандидат не повідомив голову осередку, і не виявлено навіть теоретичної можливості, як голова осередку міг дізнатися про укладання цієї угоди – що не знімає з нього відповідальності як такої.

Комісія дійшла висновку, що відповідальність за дії кандидата Татаренка несуть порівно керівник Броварського осередку як безпосередній керівник і Політрада партії, як виконавчий орган партії, який має займатися у тому числі внутрішньою безпекою партії.

Комісією рекомендовано:

1. У разі проходження кандидата Татаренка до складу Броварської міськради (де досі не пораховано голоси) – виключити його зі складу міської ради, задіявши імперативний мандат або будь-які інші демократичні інструменти.

2. Згідно п. 4.4 Статуту партійного додатку провести голосування про виключення кандидата Татаренка зі складу активу партії шляхом позбавлення пакету голосів і дезактивації акаунту у додатку спільним голосуванням всіх активістів партії, що мають встановлений партійний додаток.

3. Перевести актив розформованого Броварського осередку партії під пряме керівництво Київського обласного осередку партії.

4. У якомога коротший термін провести вибори голови Броварського осередку партії і зібрати осередок наново.

5. Приділити максимальну увагу внутрішній безпеці партії для мінімізації можливості подібних інцидентів у майбутньому.

6. Вибачитись перед броварськими активістами і, найголовніше – їхніми виборцями, яких зачепив цей прикрий інцидент. Комусь реакція партії могла здатися надмірною, але вона була продиктована виключно захистом цінностей, які ми декларуємо.

7. Виконання рекомендацій комісії покласти на Політраду партії.

Окремо хочемо подякувати медійникам, які відреагували на інцидент, і активістам Броварів, які не тільки допомогали комісії, але і пропонували шляхи вирішення ситуації.

Демократична Сокира

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 55 comments