Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Після наступного Майдану почнемо одразу з суддів

Але це потім. А зараз треба не дати їм вкрасти в нас 350 мільонів доларів.

Бюджет такого міста як Львів — 10 мільярдів гривень. За ці гроші місто рік ремонтує дороги, платить перевізникам та утримує дитячі садки. Олігархи Суркіси хочуть вкрасти таку ж суму — 10 мільярдів гривень або 350 мільйонів доларів. Правда, не лише у львів'ян, а в кожного українця. І в тебе теж, наш любий друже.

І лише ти можеш їх зупинити. Адже велика корупція потребує великого громадського контролю. Завтра в Київському апеляційному суді Приватбанк буде оскаржувати рішення Печерського райсуду. На початку вересня той суд сказав, що державний Приватбанк повинен виплатити офшорним компаніям Суркісів 350 мільйонів доларів. Нагадаємо, що за такі ж гроші велике місто живе рік.

Печерський суд виніс таку ухвалу без розгляду справи по суті, а як «забезпечення позову». Простіше кажучи, щоб перестрахуватись, вони виписали Суксісам 10 мільярдів гривень за рахунок громадян України. Це незаконно. Саме тому Приват подав апеляцію, щоб зупинити суддівське свавілля.

На минулому тижні ми вже були під цим судом. Засідання зупинили та перенесли на «давайте вже після виборів». Вибори пройшли. І ми знову запрошуємо вас на акцію — повоювати за немалі гроші. Ми знаємо, як зберігати для держави мільярди. Нас ненавидять судді. Але ми все одно приходимо. Будь одним із нас. Громадський контроль має бути масовим.

29 жовтня, 10:30
Київський апеляційний суд, вул. Солом’янська, 2а.


Зустрінемось!

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments