Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Вчені пов’язали відмову людини носити маску з антисоціальними рисами особистості

Вчені з Бразилії пов'язали стійкість до заходів безпеки від COVID-19 - таких, як носіння маски — з антисоціальними рисами особистості.

Про це повідомляє Independent.

Таке дослідження в Латинській Америці проводилося вперше. У ньому взяли участь понад 1500 осіб у віці від 18 до 73 років.

За допомогою опитувальника вчені вимірювали емоційний резонанс учасників — те, наскільки їхні дії визначаються почуттями, які викликані іншими людьми.

Також респондентам ставили питання про те, як вони дотримуються протиепідемічних заходів — таких, наприклад, як носіння маски.

При аналізі психологи виявили дві моделі поведінки: антисоціальну, носії якої заперечували заходи безпеки, і емпатичну, носії якої заходів дотримувалися.

Учасники, у яких були антисоціальні профілі особистості, мали вищі показники в таких рисах характеру, як черствість, брехливість, ворожість, імпульсивність, безвідповідальність, маніпулятивність і готовність ризикувати. Всі ці особливості типові для людини, що має антисоціальний розлад особистості.

Також ці люди мали нижчі показники за здатністю до емоційного резонансу.

Команда, що проводила дослідження, висловила надію, що результати допоможуть переконати чиновників охорони здоров’я робити більше для освіти людей і впливу на їхню поведінку в умовах пандемії.

Джерело

Tags: Интересное, Коронавирус
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Вечереет

  Порноактриса Райли Рид выходит замуж за живущего в США латвийского паркурщика Павла Петкуна. О своих планах пара заявила на своих страницах в…

 • Подборка комиксов и карикатур

 • Маск плохому не научит

  Забавную "пасхалку" обнаружили обладатели автомобилей Tesla. Если подать голосовую команду Open butthole ("Открой жопу"), то открывается порт…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments