Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Генерал проти співака

Значить є такий співак Тарас Тополя. Лідер гурту "Антітіла" (нічого не скажу - не шанувальник), волонтер, тощо. У листопаді 2018 р. випустив кліп спільно з Зеленським.

У грудні 2018 р. вийшов фільм Зеленського "Я, ти, он, она" де пісня Тополі звучала саундтреком. У грудні 2019 р. отримав від Зеленського орден - як волонтер.

І от щойно Тарас Тополя написав про те що молодий наречений головнокомандувач ЗСУ генерал Хомчак отримав третю квартиру з житла що знаходиться на балансі Міноборони.

І - карета миттю перетворилася на гарбуз. По Тополі миттю напружився військкомат. Раптом тополю забажали призвати з запасу. По ньому знайшли якусь прострочену довідку, намагаються притягнути за порушення правил військового обліку, тощо й тощо.

А все чому? А тому, що треба розуміти глибину наши хлибин. У Хомчака - медовий місяць, одружився він щойно з Анною Коваленко, головою Чернігівської ОДА, отою самою, що заявила ніби війна почалася через ветеранів АТО.

Ну, треба ж було пацанам з Міноборони щось подарувати генералу? От йому підігнали квартиру. А тут - Тополя з приступом правдивості. І що з того, що він працював з Зеленським? Де Зеленський, а де Хомчак? Розуміти треба реалії України під владою зелених.

Головне - аби не Порошенко!

Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Tags: Зеленский, Пиздец, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 23 comments