Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Кінець епохи кліпмейкерства

Головна відмінність від минулого року - вкрай низька явка, менше 30%. Торік олігархи і клоуни змогли обдурити і мобілізувати пасивну частину населення, що зазвичай не ходить на вибори. Зараз ці люди знову розчаровані і впали в виборчий анабіоз до того моменту, коли страх перед війною або тяга до халяви змусять їх обирати.А ті, хто прийшов на дільниці, теж раптом забули про минулорічну жагу до "нових облич" - так за ці півтора року наїлись тих облич, що голосували за звичне, старе ОПЗЖ - і плювати всім на кококорупцію та інші "аргументи", що спрацювали рік тому :) Не допомагають мільйони і квадратно-гніздове заливання території грошима - "За майбутнє" і "Пальчевський" подекуди набрали менше ДемСокири, при бюджетах в тисячі разів більших. Нові обличчя будуть на часі ще не скоро.

Щодо Д7 - так, було б дуже круто, якби ми пройшли в КиївРаду. Але маємо ріст з 0.8% минулого року до 2-4% зараз - це добрий темп для "краудфандінгу" і без поп-зірок у складі партії. Якщо темп буде збережено і збільшено (а ми думаємо неад цим), то на майбуніх виборах в Раду ми пройдемо. Готуємось до нових битв :)

Tags: Зеленский, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments