Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Кінець епохи кліпмейкерства

Головна відмінність від минулого року - вкрай низька явка, менше 30%. Торік олігархи і клоуни змогли обдурити і мобілізувати пасивну частину населення, що зазвичай не ходить на вибори. Зараз ці люди знову розчаровані і впали в виборчий анабіоз до того моменту, коли страх перед війною або тяга до халяви змусять їх обирати.А ті, хто прийшов на дільниці, теж раптом забули про минулорічну жагу до "нових облич" - так за ці півтора року наїлись тих облич, що голосували за звичне, старе ОПЗЖ - і плювати всім на кококорупцію та інші "аргументи", що спрацювали рік тому :) Не допомагають мільйони і квадратно-гніздове заливання території грошима - "За майбутнє" і "Пальчевський" подекуди набрали менше ДемСокири, при бюджетах в тисячі разів більших. Нові обличчя будуть на часі ще не скоро.

Щодо Д7 - так, було б дуже круто, якби ми пройшли в КиївРаду. Але маємо ріст з 0.8% минулого року до 2-4% зараз - це добрий темп для "краудфандінгу" і без поп-зірок у складі партії. Якщо темп буде збережено і збільшено (а ми думаємо неад цим), то на майбуніх виборах в Раду ми пройдемо. Готуємось до нових битв :)

Tags: Зеленский, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments