Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Маємо одне питання

Неподалік від дільниць по всій Україні, там, де в нас є осередки, ви могли помітити ще одне соцопитування. Невеличке, всього з єдиним, але важливим питанням. Наші активісти питали в українців «Чи не проти ви імпічменту Зеленського?». А варіантами відповіді були «Так, не проти» і «Ні, не проти».Так, це старий-добрий ультратролінг :) Але в нашому питанні більше змісту, аніж в питаннях Зеленського. Адже легалізацію канабісу чи скорочення кількості депутатів мають розглядати фахівці, а питання відставки (за, гм, скороченою процедурою) — вся нація. Ми вважаємо, що Зеленський давно напрацював і на відставку, і на суд. І побачите, зовсім скоро питання відставки Зеленського перестане бути тролінгом.

Опитування не коштувало геть нічого. Витрати на папір та ручки мужньо взяли на себе активісти. Звісно, все відбулось поза межами виборчих дільниць. Жодних маркерів, які б вказували на «партійність» опитування, не було. Ми не порушуємо закон, на відміну від президента та його партії.

Профінансувати нашу боротьбу за імпічмент можна тут.

Tags: Зеленский, Политика, Трололо
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments