Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Довбойоби, чи злодії?Інструкцію, яку ви бачите на фото — ми побачили у спостерігачів від Слуги народу. Вона неправильна. Вона взагалі неправильна. Вона не відповідає роз'ясненням ЦВК, яку контролює та ж Слуга народу. Вона навіть не відповідає роз'ясненням самої партії Слуга народу.

Інструкція «з дільниць» каже: не можна зараховувати, якщо стоїть лише позначка навпроти партії. Треба ще й номер кандидата. Це неправда. Також неправда, що цифри, якими треба позначати кандидата мають бути трафаретні. Не мають. Можна й звичайними. Головне, аби цифра була розбірливою.

Усього цього не було в роз'ясненнях ЦВК. Але з якогось дива вище описане лайно з'явилось у вигляді інструкцій у спостерігачів від Слуги народу.

А тепер риторичне питання: скільки ці спостерігачі зарахують голосів партії президента, і скільки голосів зарахують будь-якій іншій партії?

Репост, друзі. Ці чорти дограються.

Tags: Зеленский, Пиздец, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments