Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Як завадити незаконному опитуванню

Ви нас питали: як реагувати на опитування Зеленського. Як партія, половина назви якої означає демократію, ми не придумали нічого іншого, як спитати про це у своїх прихильників. Це, нагадаємо, називається електронна демократія.

Отож, двома третинами голосів було прийнято рішення перешкоджати опитуванню. Розповідаємо, як це зробити без особливих труднощів, долучившись до ініціативи наших друзів з Руху Опору Капітуляції.

Крок 1. При виявленні осіб, які проводять опитування на дільниці, одразу вмикайте відеозапис. Під запис вимагайте у них пояснення — на якій правовій підставі вони проводять це опитування та вимагайте продемонструвати документи, які це підтверджують.

Крок 2. Звернутися до офіційних спостерігачів, що перебувають на виборчій дільниці, на території якої зафіксовано ЗеОпитування, з пропозицією складання Акту про порушення виборчого законодавства та вжиття заходів щодо припинення правопорушення. Зголоситися підписати зазначений Акт.

Крок 3. Написати та зареєструвати скаргу в ДВК, щодо порушення вимог ч. 14 ст. 57 Виборчого кодексу України через проведення незаконної агітації в день голосування, вимагати від членів відповідної дільничної виборчої комісії припинення правопорушення особами, що проводять незаконну передвиборчу агітацію у вигляді опитування. Додатково, у скарзі вказати, що проведення опитування також порушує правила фінансування передвиборчої агітації, оскільки здійснюється з коштів поза виборчим фондом місцевої організації політичної партії «Слуга народу».

4. У випадку бездіяльності членів ДВК, викликаємо поліцію самостійно. Робимо стрім, фіксуємо дії правоохоронців та їхні дані.

5. У випадку бездіяльності працівників поліції подаємо заяву до відповідного управління Національної поліції щодо вчинення злочину передбаченого ст. 157 та ст. 159-1 Кримінального кодексу України.

От і все, друзі. Опитування Зеленського незаконне. Нелогічне. Непотрібне. Тому давайте позбавимо його можливості нав'язувати українцям свої питання. Ми закликаємо вас дотримуватися інструкцій всією країною.

Tags: Зеленский
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 13 comments