Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Пам'ятка виборцю


відео на фейсбук

А ДемСокиру обирати можна, і навіть потрібно. Ми просимо вас 25 жовтня прийти на дільницю і зробити це.

Поставте собі нагадування на телефоні. Нагадайте усім вашим друзям та рідним про місцеві вибори. Розповсюдьте це повідомлення. По всіх ваших чатах.

Запросіть ваших знайомих та друзів на прогулянку, якщо вони не хочуть йти на дільницю. Та заведіть туди. Зробіть те ж саме зі своїми рідними. Проставтеся алкоголем, підіть потім до бару, все що завгодно — ви краще знаєте, як вплинути на ваше оточення.

Чому ми це вам кажемо? Тому, що на місцевих виборах явка завжди найнижча. І саме тому кожний голос за Демократичну Сокиру важливий. І дуже вагомий. Нас небагато. Але на дільницях взагалі не буде багато людей. Тому якщо нас підтримає кожний, хто розділяє наші ідеї (або зайшов із вами за компанію) — ми точно пройдемо до кожної місцевої ради, де є наші кандидати.

25 жовтня ще один бій. Перемога в якому залежить тільки від вас та ваших голосів. З 8:00 до 20:00.Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments