Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Снайперське волевиявлення

Якщо тебе хтось образив, просто сядь на березі річки й скоро повз тебе пропливе тіло твого ворога. Я би ще для надійності та економії часу додала до дислокації, описаної Лао Цзи, кілька вправних снайперів вище по течії.

Це я до того, що кілька моїх добрих знайомих казали мені: «нам дуже імпонує ДемСокира як патріотична сучасна партія, але у неї, напевно, немає шансів, тож щоб наш вибір не пропав, будемо голосувати за тих, хто пройде».

Ці друзі мені схожі на тих, хто навіть на берег не хоче прийти, а чекає, коли труп ворога сам залетить їм у вікно. Люди, що переймаються свіжістю свого голосу! Ця думка зараз стає знову модною, але це маніпуляція.

І ось чому:

По-перше, вибори — це волевиявлення, а не закладання сала на зберігання. Голос не пропаде, хіба що ви вперто не захочете залишити свій бойовий диван і всю неділю проведете в холіварах ФБ, що іще гірше, бо тоді ви даєте злу шанс перемогти, як сталося, наприклад, на президентських.

По-друге, у ДемСокири та інших невеликих симпатичних демократичних партій за деякими даним шанс таки є. То чому б це не перевірити?

По-третє, чим більше альтернативних важелів впливу патріотичних сил, тим ширший вибір інструментів впливу на ситуацію та владу. Це дає можливість маневру, що безперечно наближує успіх в політичній боротьбі (це як та сама пара снайперів в засаді).

Перевіримо?

Гарненько одягайтесь, маски, рукавички, санітайзери.

Я розумію, що вийти з дому під час пандемії це маленький подвиг, тому закликаю вас стати героями!

Зустрінемось 25 жовтня. Ваш партія — Демократична Сокира. Давайте не чекати ворогів, а ставати снайперами.
Дякую.

Юлія Паєвська (Julia Paevska) — №2 у списку Демократичної Сокири до Київради, волонтер, ветеран, парамедик.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

 • Вы будете смеяться, но Чауса опять похитили

  Кучму в свое время хотелось прогнать. Януковича хотелось повесить. Этих - Ермаков, Зеленских, Арахамий, Яременок, Брагарей, хочется просто…

 • Великое переселение

  После указаний Зеленского провести массовый аудит на госдачах в "Конча-Заспа" оттуда, начиная с мая, съехало всего 3 человека: экс-генпрокурор…

 • Ну хоть не закопали )

  Судью Чауса обнаружили в одном из сел Винницкой области. Экс-судья Николай Чаус, которого в апреле 2021 года похитили неизвестные, был обнаружен…

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments