Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Снайперське волевиявлення

Якщо тебе хтось образив, просто сядь на березі річки й скоро повз тебе пропливе тіло твого ворога. Я би ще для надійності та економії часу додала до дислокації, описаної Лао Цзи, кілька вправних снайперів вище по течії.

Це я до того, що кілька моїх добрих знайомих казали мені: «нам дуже імпонує ДемСокира як патріотична сучасна партія, але у неї, напевно, немає шансів, тож щоб наш вибір не пропав, будемо голосувати за тих, хто пройде».

Ці друзі мені схожі на тих, хто навіть на берег не хоче прийти, а чекає, коли труп ворога сам залетить їм у вікно. Люди, що переймаються свіжістю свого голосу! Ця думка зараз стає знову модною, але це маніпуляція.

І ось чому:

По-перше, вибори — це волевиявлення, а не закладання сала на зберігання. Голос не пропаде, хіба що ви вперто не захочете залишити свій бойовий диван і всю неділю проведете в холіварах ФБ, що іще гірше, бо тоді ви даєте злу шанс перемогти, як сталося, наприклад, на президентських.

По-друге, у ДемСокири та інших невеликих симпатичних демократичних партій за деякими даним шанс таки є. То чому б це не перевірити?

По-третє, чим більше альтернативних важелів впливу патріотичних сил, тим ширший вибір інструментів впливу на ситуацію та владу. Це дає можливість маневру, що безперечно наближує успіх в політичній боротьбі (це як та сама пара снайперів в засаді).

Перевіримо?

Гарненько одягайтесь, маски, рукавички, санітайзери.

Я розумію, що вийти з дому під час пандемії це маленький подвиг, тому закликаю вас стати героями!

Зустрінемось 25 жовтня. Ваш партія — Демократична Сокира. Давайте не чекати ворогів, а ставати снайперами.
Дякую.

Юлія Паєвська (Julia Paevska) — №2 у списку Демократичної Сокири до Київради, волонтер, ветеран, парамедик.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Нет повода не выпить

  видео на ютуб З.Ы. Я в курсе, что это скорее ритм-энд-блюз, но уж больно зажигательно :)

 • Го в демократию

  Вот законопроект Дия-Сити об особом правовом статусе и налогообложении ИТ-компаний, который сейчас рассматривается в Раде. Вот наш анализ…

 • Шоб як у людей

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments